Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok! Más is érez így/él...

Lányok! Más is érez így/él így, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Szóval, rettenetesen elkeserít, hogy egyedül vagyok, hogy nem találok normális fiút, mert aki vevő is lenne rám, az vagy egy igazi paraszt, vagy bunkó, egoista, önimádó vagy csak 'arra' kellek neki, vagy ezeknek a kombinációja. Önbizalmam abszolút nincs egyébként, de ezt próbálom rejtegetni, mert tudom, hogy nem egy előnyös dolog ismerkedés terén.

Nagy reményem volt az egyetemben, de eddig itt is csak csalódások érnek. Tényleg nem tudom mit kéne tennem, igényesnek gondolom magam, annyira visszahúzódó sem vagyok már, mint évekkel ezelőtt, eléggé úgy érzem, hogy a személyiségem rengeteget fejlődött.

Nagyon kínzó már a magány, meg az érzés, hogy nem vagyok elég jó senkinek, senki nem kíváncsi rám, és igazából már ötletem sincs merre tudnék ismerkedni.

Más is érez így? Hogyan viselitek ezt el?

Előre is köszi a válaszokat!



2017. dec. 23. 16:04
1 2
 1/18 anonim válasza:
Annyira magamra ismertem ebben a kerdesben de nyuhi meg fogod talalni azt a szemelyt aki tokeletes hozzad. Tudom hogy nem konnyu de jobb lesz idovel de ne add fel mert ilyen az elet sok sikert az egyetemhez :)
2017. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele régebben. De mindenkinek eljön egyszer az ideje. :)
2017. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nemár kislány, a neten minden csaj elkel. Millió udvarlód lehet akár itt is. De regisztrálj mondjuk a Tinderre.
2017. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Az sokat elarul hogy, arra vagy kivancsi, masok hogy viselik el, nem arra hogy masok hogy jutottak tul ezen. Remelem nem gondolod komolyan hogy elfogytak a normalis fiuk a vilagbol.
2017. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Na pont a Tinderen szívtam meg mindig :) szóval kösz nem, azt kihagynám.
2017. dec. 23. 16:18
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem, én nagyon reménykedem benne, hogy vannak még valahol normális fiúk, csak abban kezdem hitemet veszteni, hogy engem megtalálnak valaha is.
2017. dec. 23. 16:20
 7/18 anonim ***** válasza:

"Nem, én nagyon reménykedem benne, hogy vannak még valahol normális fiúk, csak abban kezdem hitemet veszteni, hogy engem megtalálnak valaha is."


Miert nem keresed meg oket te?

2017. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha tudnám hol keressem...
2017. dec. 23. 16:51
 9/18 anonim ***** válasza:

Hol? Ne mondd már, hogy az egyetemen nincs egy fiú se, vagy mindenki bunkó. :D De amellett is van lehetőség, főleg, ha budapesti vagy. Például járj el kulturáltabb szórakozóhelyekre.

Amúgy én fiúként vagyok úgy vele, hogy nem találok megfelelőt, és én is az egyetemben bízom. Ott azért könnyebb ismerkedni (akár barátkozás, akár párkapcsolat céljából), érdekes embereket találni, mint vidéken, egy szar suliban.

2017. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
0%

Szia! Gondolom magány és magány között is van különbség.

Ha gondolod beszélgethetünk, igaz Én konkrétan nem akarok párkapcsolatot mert biztos tönkre tenné az a felállás, hogy olyan munkakört tervezek ami nem illik bele egy kapcsolatba. De ettől függetlenül szerintem nem lehet akadály. Röviden rólam esetleg annyi, hogy hungarista eszméket ,,követek,, és talán kicsit számító vagyok de ugye ,,egy ember arcát ismerjük de az ember nem az arca,, :)

2017. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!