Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki egyedül tölti a Karácsonyt...

Aki egyedül tölti a Karácsonyt, mit csinál, hogy ne legyen magányos?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem a kiskorú (kamasz) gyermekemet, még szerencse, hogy ő velem van, különben nagyon kikészülnék. :-(


Mégis úgy érzem, hogy jó lenne ilyenkor egy felnőtt, hozzám hasonló korú személlyel is barátkozni, beszélgetni.

A barátnőket ilyenkor nem kereshetem meg, mert ők a családjukkal vannak (mindegyiknek van férje). Rokonaim sajnos nincsenek.


Amióta, sok éve elváltam, megbízható társat nem találtam.


Megpróbáltam barátkozni, társaságot keresni, de az emberek sajnos zárkózottak.



2017. dec. 25. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Én semmit nem csinálok a magány ellen. Nagyon jó kedvem van, jól érzem így magam. Főzök, üvölt a rádió, énekelek, táncolok magamban, vagy kimegyek a kutyáimhoz. Imádom az ilyen szép időt is. Csupa öröm az élet. ;)
2017. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem erről szólt.
2017. dec. 25. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Én most megyek átköltözöm, felteszek egy bárgyu vigyort az "ünnepi ebédhez", aztán belefeledkezem valami jó olvasnivalóba.


Általában- ha nem is olyan pörgősen- úgy élem meg a magányt, mint az 1-es válaszoló.


Ha gondolod, beszelgethetünk is : 5 után biztos ráérek.


Kellemes Karácsonyt!

2017. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Tegnap Balatonhoz mentem csavarogni, ma erdei bringaztam, holnap pihenek, mert este már meló lesz.

Nem is érzem azt, higy hianyozna valami az életembol, pedig egyedul vagyok mint a kisujjam.....

Tereld el gondolataidat, gyerekkel programozz, olvass, filmezz, stb stb....

2017. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Olvasás, netezés, közös program a gyerekkel (felolvasás, társasozás, séta), tanulás.
2017. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Én bevállaltam a közeli éjjel-nappalit 24déltől 27délig. Előtte meló+suli, utána tanulok ezerrel, mert januárban lesznek a vizsgáim.
2017. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szorgalmas vagy! :-)
2017. dec. 26. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!