Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tinédzserek ti ki szoktetek...

Tinédzserek ti ki szoktetek már éjjel mert egyedül éreztétek magatok és nem vették észre?

Figyelt kérdés
Ki szeretnénk szokni a barátnőmmel éjjel mert nm engednek sehova de félünk hogy észrevesznek. Tudom hülyeség nagyon de mi is hülyék vagyunk. És lázadni mindig kell.

2018. jan. 13. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szöktem már ki többször is, de nem azért, mert egyedül éreztem magam. Nem vették észre.

Viszont ne feltétlenül a többiek példája határozza meg, hogy ti megkockáztatjátok a dolgot, vagy sem. Az én esetem a mi házunkban történt, az én szüleimmel. Nálatok mások a körülmények, más emberek a szüleitek, és így mások az esélyeitek is.

2018. jan. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
86%

Nekem volt olyan bulik nelkul is tartalmas a diakkorom, hogy nem agyaltam ilyeneken.

Es jobban jartam.

2018. jan. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Persze :) Voltunk 17 évesek, hozzáteszem, hogy 4 autóra volt 1 rendszámunk (haverom apja a méh telepen dolgozott, és pár leadott kocsit hazavitt alkatrésznek...)


Akkor annyira nem volt vicces, amikor éjjel kocsi után kötve húztuk a szánkót, és beborultunk az árokba... Akkor még nem volt mobilunk, és mivel nem tudtunk mit csinálni, hazagyalogoltunk... Másnap suli után mikor hazaértünk, szembesültünk a gondokkal, hogy valakinek feltűnt a szakadt autó az árokban... és persze keresték a tulajdonost, és el is jutottak szép sorban haverom apjához :) Aki elkezdte kidumálni, hogy a telken volt a kocsi, biztos valaki ellopta... csak azt nem értették, mi történt, mert a kocsi az árokban volt, és volt mellette egy törött szánkó :D

2018. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Jó sztori 3-as! :D Ilyen élményekben sajnos a mi generációnk nem fog osztozni, sokat változott a világ. Most a legnagyobb szórakozásuk az a gyerekeknek ha abszintra herbált tolnak a Discoban.. :s
2018. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

3-as vagyok.


Igen, sajnos a mai generáció életképtelen - valóban a szórakozásuk kimerül a: milyen zenét hallgattunk, milyen piát ittunk, milyen cigit szívtunk, mit osztottunk meg a neten... típusú dolgokban, amire évek múlva szánalmas lesz visszaemlékezni, és nem is lehet mesélni.


Amúgy mi sem az őskorban éltünk, ez a kocsis sztori 2003-ban volt...

És vicces, mert emlékszem, egyszer egy Balatoni nyaraláson apám mondta, hogy ússzuk át az öblöt (3-3.5 km), emlékszem, elképedtem, hogy milyen beteg ötlet, mert belefulladnánk, aztán még ő ba..ott le, hogy milyen töketlenek vagyunk, és nem lehet kezdeni velünk semmit :)

2018. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jah igen... De gáz ez a mai generáció... Bezzeg kocsit lopni, ami ráadásul közúti forgalomban nem vehet részt, szánkó húzni vele, gondolom jogsitok is volt, meg józanok is voltatok, majd beborulni vele az árokba és letagadni mindent.... Eeeezzz igen, ez tiszteletre méltó szórakozás...

Nem tudom, miért nem veszik észre egyesek hogy ugyanolyan faxságokat - sőt, sok esetben még veszélyesebb dolgokat - meg csináltak anno ők is, nem csak a "mai fiatalok"?

Pfuh de szánalmas...

2020. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!