Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 23 éves srác vagyok. Nincsen...

23 éves srác vagyok. Nincsen igazi barátom, haver az van pár, de velük nem tudok semmit se megbeszélni, megosztani velük ha valami bánt. Van valami tanács, hogy mit kellene tennem, hogy ne érezzem magam egyedül?

Figyelt kérdés

Nincs kedvem sehova se kimozdulni, bár nem is nagyon lenne rá időm.

Gondolom nem vagyok egyedül ezekkel a problémákkal, de nagyon rossz érzés, olyan mintha üres lennék belül. Valahogy elkerülnek a nagy barátságok, pedig nem gondolom rossz embernek magamat.



2018. jan. 15. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Barátkozz lányokkal! Velük még akár dughatsz is! 😊
2018. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ott a baj,hogy nincs kedved kimozdulni. Hasonló vagyok hozzád. Én is mindig inkább itthon ülnék,pedig jól tudom,hogy az egyedülléttől csak még nagyobb ürességet fogok érezni. Én azt tanácsolom,hogy mozdulj ki,járj el új helyekre,ismerkedj új emberekkel. Lény nyitott a világ felé,de azért jól nézd meg,kiben bízol! :)
2018. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lenne rá időd? Hidd el , hogy lenne, ha nagyon akarnád. Először találd meg a szenvedélyed. Ha még nincs meg, kezd azzal, hogy összeszeded mik azok a területek amik érdekelnek, mihez van tehetséged. Foglakozz ezekkel, ez majd segít elindítani egy folyamatot. Az, hogy görcsölsz,mert magányos vagy, nem visz előbbre. Eleget "siránkoztál" már, tessék szépen kimozdulni!
2018. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek (az első felében) igaza van, sokkal könnyebb lányoknak megnyílni, és szívesebben is beszélnek ilyesmiről szerintem.
2018. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges, hogy könnyebben nyílnék meg egy lánynak. Csak valahogy eléggé rossz kezdés az egy lánynál, hogy nincsenek barátaim, néha depressziós vagyok...
2018. jan. 15. 23:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Az otthon ülést és az egyedüllétet személy szerint nagyra becsülöm, de ha átesel a ló túloldalára, bizony elég sanszos hogy öreglegény maradsz.


Az a nagy büdös helyzet, hogy könnyen eljárnak feletted az évek. Mire észbe kapsz, a többség már el lesz előled happolva. Meg nem tudom. Minél tovább vársz, a szociális képességeid is annál jobban kikopnak. A meglévők sem fejlődnek.


Hogy ez hogy kötődik a "barát" kérdésedhez? A kettő kéz a kézben jár.


Abban sem kételkedem, hogy jó ember vagy. Az ilyenek általában mind azok. Csak hát itt jön elő megint a probléma: ha másoknak ezt nem mutatod meg, akkor hogy lássák?

2018. jan. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, és lenne kedved barátkozni egy hozzád hasonló helyzetben lévővel, írj.


25f

2018. jan. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sopronban élek sajnos.
2018. jan. 16. 00:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerinted hány depressziós lány van? 😃


Tudod mit? Ismerkedj a pszichológus várótermében! 😉

2018. jan. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!