Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ciki, ha ennyi...

Szerintetek ciki, ha ennyi idősen anyukámmal megyek és élem ki a kulturális igényeimet?

Figyelt kérdés

A kérdésemet itt kibontanám kicsit bővebben. Volt egy szakításom amin már túlléptem és mostanság játszadozom a gondolattal, hogy megint elkezdek érdeklődni majd a szabad hölgyek iránt. :)


VISZONT! Addig is a kulturális igényeim akkor is vannak/voltak: Mozi, (duma)színház, komolyzenei koncert pl. NEM szeretek eljárni egyedül sehova. A mozis részét a dolgoknak megoldom régi barátommal, viszont a "többit" édesanyámmal szoktam, volt.

Lelkileg elég erős kötelék van kettőnk között és az intellektuális/spirituális téren is baromi jókat szoktunk volt diskurálni/vitázni ('konstruktíve).

Nekem így 39 évesen ez kicsit feszengős, úgymond ciki x)


Ti hogyan vélekedtek erről? :)


2018. jan. 18. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szánalmas, hogy a mai világban cikinek számít ha valaki a családtagjaival tölti az idejét felnőtt létére.

Szerintem ezzel semmi baj, nyugodtan szervezz programot Anyukáddal, ha valaki lenéz emiatt, akkor ne foglalkozz vele.

2018. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Addig nem ciki, amíg az anyuka nem megy a majdani barátnő rovására.
2018. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te vagy az Puzsér? :)


Nem ciki, az én barátaimat képtelenség rávenni, hogy kimozduljanak otthonról évek óta. Tavaly anyummal mentünk el közös utazásra, és marha jól éreztük magunkat. Nekem van párom, de mégis van igényem rá, hogy édesanyámmal töltsek időt.

És én is harminc felett vagyok.

2018. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szornyu hogy ez kerdes :D orulj szerintem neki, hogy ennyi idosen is elvezed anyukad tarsasagat es nem terhet jelent a szamodra a vele toltott ido. Nem is tudom ki gondolhatja ezt cikinek, szerintem ez nagyon jo es hasznald ki, csinalj vele minel tobb programot plane amig nincs baratnod aki elvonna az eroforrasokat.
2018. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Közel negyven évesen nem kellett volna már rég kinőnöd a "ciki szülőkkel mutatkozni" korszakot? Én húsz múltam és rengeteg helyre járok a szüleimmel: moziba, színházba, koncertre, még fesztiválra is mentünk már együtt. Tizennégy évesen még azt hittem, a társaim cikinek tartják, de miután úgy milliószor megkaptam, hogy milyen jó fej, fiatalos szüleim vannak, teljesen elengedtem a dolgot. Hülyeség mások véleményére építeni az életedet. (Sose gondoltam volna, hogy ezt egy közel anyukám korabeli embernek még úgy kell mondani...)
2018. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ezt 1-2 napi rendszerességgel teszed anyukáddal, az.

Milyen nő szeretne egy olyan érett pasit, aki mama pici fiacskája napi szinten.


Mások sokat látva azt vágnák le rólad, ez is a mamikra utazik, hogy kifossza...disznó.Ez hátulütő is túlzásba esve...

2018. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem mások véleményére adok, illetve na jó mivel ez engem feszengésre késztet, akkor 'valszin igen, be kell akkor valljam magamnak a dolgot. Persze ezt az érzést el kell éppen engednem. :) Anyum nagyon laza, jó fej, húgom pasijai is szerették nagyon, meg az én exem is. :) (Nem, nem emiatt mentünk szét, amikor van párom, akkor ő az első, MINDENBEN, családom csak utána jön, ez így normális szerintem).


Nem vagyok Puzsér, de szombaton este (éjszaka) pont Puzsérra megyünk a legjobb barátnőjével hármasban. Mindhárman kedveljük a "megmondó embert" xD


Köszönöm mindenkinek, még1x!!! :)

2018. jan. 18. 17:53
 8/9 A kérdező kommentje:

külön válaszolok

5: Érdekes ez régebben nem zavart sosem, ez az érzés úgy harminc felett kezdett előjönni nálam, hogy ha nem volt párom, akkor (fenti kérdés)... :)


6: Jézusom, dehogy... :)

2018. jan. 18. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Én anyummal időnként moziba szoktam elmenni. Értelmes ember, meg lehet vele jelenni, lehet beszélni vele adott filmről, semmi kivetnivalót nem látok az ilyesmiben.
2018. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!