Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet mindenki boldog aki megérdemelné?Én például becsületes vagyok,nem lopok,nem csalok,hazudozni sem szoktam,soha nem csapok be senkit mégis boldogtalan életet élek .Miért kell ennek így lennie?
2018. jan. 25. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a boldogság szerinted?
2018. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az ha valaki talál magának egy párt akit szeret és az viszontszereti
2018. jan. 25. 12:48
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A boldogságért tenni kell, nem olyan mint a fizetés ami a munka után jár az embernek. Nem szabad, hogy a boldogságod attól függjön, hogy van e valakid vagy nincs. Tudod hány ember van akinek van párja és mégis boldogtalan? Nekem például soha nem volt párkapcsolatom és mégis boldog embernek tartom magam.
2018. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Elhiheted, ha párod lesz és elmúlik a kezdeti rózsaszín köd, ugyanolyan hullámvölgyek jönnek majd.
2018. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jobb valakivel boldognak lenni mint egyedül.Persze vannak akiknek van párjuk és boldogtalanok,de olyanok is vannak akik boldogok.Szerintem te félsz a csalódástól ezért próbálod bebeszélni magadnak hogy boldog vagy egyedül is
2018. jan. 25. 13:04
 6/15 A kérdező kommentje:
4-es és akkor ne akarjak inkább párt,mert úgyis jönnek majd a hullámvölgyek?
2018. jan. 25. 13:08
 7/15 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: amiket írtak, jó, de elég hamar kiderült: te most az egyedüllét miatt szenvedsz - ezt kell tehát megoldani - és után szépen step by step haladni az utadon -ami hol nehéz, hol könnyű, hol boldogságot érez az ember, hol szenved- valahogy így működik ez. A megértő, kedves, szelíd szerető társat keresni kell... Sok ilyen van és szenved szintén attól, hogy nem talál, hogy egyedül van, pedig szép és jó. Társaságokban, közösségekben, kulturált helyeken kell keresni.
2018. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Kihagytad a rossz tulajdonságaidat. Pl azt, hogy egy hisztis kisfiú vagy
2018. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7-est folytatom: keresni kell, de persze nem akkor fogsz találni, amikor keresel, hanem amikor nem is gondolsz rá, el is felejted - egyszer csak hopp előtted áll a lány, akivel méltó társak lesztek. Biztos voltál már úgy, hogy kerestél valamit, nem találtad, azután egyszer csak előtted volt.

Ez a tündér munkája.


Ahogy Weöres írja, "A Teljesség felé" írásában (amit olvass el, kell az a boldogság-kereséshez):


"Az állat-, növény-, ásvány-fajok angyalai és ördögei: a tündérek,manók. Nem lények; nem az időben, hanem a változatlanban vannak. Figyelj meg egy fölrebbenő verébcsoportot: ami a szárny-zizzenésükben nem a természeti hang, de valami édes együgyűség: ez a verébcsapat tündére. Vagy figyelj meg egy diófát: ha tépázod, kelletlenül és viszolyogva adja gyümölcsét; s ha szelíden,tisztelettel közeledsz hozzá, szívesen adakozni kezd és megpillantod a lefosztottnak látszó alsó ágakon a legelérhetőbb és addig észre nem vett diókat:

ez a diófa tündére."

[link]

2018. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem sincs párkapcsolatom, de van családom és barátaim, akik vannak olyan fontosak mint egy szerelem.


A boldogságért tenni kell. Szerinted történni fog bármi változás, ha a Gyakorin szomorkodsz? A nyafogósokat senki sem szereti.

2018. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!