Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kikeszulok az iskolaban a...

Kikeszulok az iskolaban a maganytol, velem lehet baj?

Figyelt kérdés

Elore is koszonok minden valaszt.


Szoval volt egy autobalesetem amiben edesanyam elhunyt, es azota sokkal zarkozottabb vagyok mindezzel meg nem is lenne problema, vannak barataim itthon csak ok mind dolgoznak, es megorjit az hogy nem tud erdekelni az osztalyban a tarsasag mert mindenkit csak a jatek, es a hulyeseg foglalkoztat, es nincs olyan tema amihez hozza tudnek szolni vagy erdekelne, mert engem jobban foglalkoztat a munka, auto, penzkereses hogy onallo legyek, foleg azota foglalkoztat ez miota megtortent a baleset. Velem lehet a baj hogy igy gondolkodok? Olyan erzes mintha 5 evvel idosebb lennek naluk

19/F


2018. jan. 25. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Részvétem. Teljesen érthető, hogy így érzel, sajnos emiatt jogosan érzed azt, hogy már felnőttél. Osztálytársaid tudják, hogy miért lettél visszahúzódó? Ha igen, akkor se hagyd annyiban ezt, próbálj nyitni feléjük, biztos, hogy találsz valakit, akit nemcsak a hülyeség érdekel. Ha egyáltalán nem megy, akkor próbálj új barátokat szerezni. De én mindenképp megpróbálnék találni olyasvalakit, akiben a legjobban megbízok, és vele beszélni erről. Remélem, hogy találsz valakit. Minden jót. :)


L/19

2018. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Annyit még hozzáfűznék, hogy tudom, mit érzel. Szerencsére nekem jó a viszonyom a szüleimmel, de általános suliban nagyon rossz volt az osztályközösség, mindig rám szálltak a bunkók, senkivel sem tudtam beszélgetni, minden este sírtam stb, szóval tudom, milyen. Szeretnék segíteni. Írhatsz nyugodtan, jó hallgatóság vagyok. :)

2018. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Irok uzenetet
2018. jan. 25. 15:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedjetek gyerekek... :)
2018. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez nem komoly, akkor egy jó csajozós duma;)
2018. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Korodból ítélve nem sok lehet hátra az iskolából. Ha pedig egyetem, akkor nem kell velük foglalkozni. Én sem beszéltem még öt percnél többet egy szaktársammal sem, pedig nem ma kezdtem az egyetemet.
2018. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen baleseted volt ?
2018. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!