Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyi rosszindulatú, öntörvény...

Annyi rosszindulatú, öntörvényű nővel találkoztam. De persze fő az optimizmus. Várjak a csillámpónira, hátha kiválaszt?

Figyelt kérdés
Az öntörvènyűségük egy része, hogy ők akarnak választani és nem akarják , hogy őket válasszák ki. Ha minden ember így gondolkodna, nem lennének párok. Borzasztó utálatot szít, hogy mit neg nem engednek maguknak a nők, azok akik szépek.
2018. jan. 26. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Hagyd őket a francba, ezzel a kivagyi hozzáállással magukkal tolnak ki, de nagyon. A szépség nem egy állandó állapot, erre előbb-utóbb ők maguk is rájönnek majd...
2018. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ők is választanak és őket is választják. Ez kölcsönös. Csak így működik egy kapcsolat. Amúgy már bocs, de azzal együtt, hogy valóban nagyon sok arrogáns lány van ahogy nyilatkozol róluk nem hiszem hogy 100%-ban őket kell okolnod
2018. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod okostojás. Nem ártana, ha kinyitnád a szemed.
2018. jan. 26. 21:51
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Nő vagyok, szép és öntörvényű.

Mi ezzel a problémád? Hogy nem jött veled össze valaki akivel te össze akarsz jönni? Tudod egy kapcsolat két ember beleegyezésén alapszik...

Volt olyan férfi akivel én szerettem volna lenni ő meg nem akart velem. na bumm, van ilyen. Ilyesmi miatt ne hisztizz. Nem valami férfias.

2018. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Üdv újra itt, bombanőmániás lúzer. Visszakapcsolták a wifit a diliházban?:D
2018. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Jaa..ő ilyen visszajáró beteg? :D

35N

2018. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na már megint ez a pár nagyokos. Megoldani semmit nem tudnak, de frusztrálódni mindig képesek. Felső! Inkább az nem valami nőies, amit írsz! Köztudott hogy a szép nő válogat.
2018. jan. 26. 22:21
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez a nagy dobásod? Hogy belinkeled idegen emberek fórumát?
2018. jan. 26. 22:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy kapcsolat 2 ember beleegyezésén alapszik.

Ha neked ez nem jött össze, ez van, de nem kell tonnan számra gyártani a nőgyűlölő kérdéseid.

2018. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!