Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az, hogy tudni kell kommuni...

Mi az, hogy tudni kell kommunikálni a nőkkel? Ők tudnak kommunikálni a férfiakkal? Csakmert a kapcsokati kudarcokhoz 2 ember kell. Érdekes ugye?

Figyelt kérdés
Elutasítja a nő a fèrfit, mert az nem tetszik vagy túl komoly. Miért nem kommunikál a nő a férfi nyelvén és akkor nem kell szétszéledni. A nőkbek elvárása, hogy minden téren megfelelhen egy férfi. Ha valami nem tetszik, akkor ennyi. Könnyű annak, aki jó dolgába mást se csinál , caak válogat. Tegye meg azt a nő , amit fordítva elvár. Ne várja , hogy mibe lehet belekötni. Ne az arca legyen nagy. Emeljen szoknyát, beszèljen kèlyesen és legyen alkalmazkodó. Aztán minden nyüg elkerülhető. Ja hogy ez esik nehezére egy nőnek? Akkor itt a gond.
2018. jan. 27. 23:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Már megint te?
2018. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Véleményem szerintem ezt napestig lehetne vitatni. Ez egy olyan kérdés, amelyre nem fogsz kielégítő választ kapni.

X ember állít valamit, akkor azt y ember megcáfolja..és így tovább.

2018. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 health visitor ***** válasza:
96%
Te bajod ha rib@@ncokkal kezdesz.
2018. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Senki sem kényszerít, hogy ismerkedj. Ez nem valami kötelesség, amit muszájból csinálnak az emberek, és senkinek sem kötelessége hogy érdeklődjön irántad.
2018. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De ezzel nem lehet kimagyarázni a nők szégyenét. Senki nem kötelezi őket, hogy a pénzes pacákokra vadásszanak és hogy a milliomosoknak tartogassák magukat, mègis megteszik. Nem kötelezi őket senki sem, hogy èlősködjenek , mégis megteszik. Senki nem kötelezi őket a magamutogatásra és mégis megteszik. A válogatásra sem kötelezik őket mègis megteszik. A felelőtlenségre se kötelezik őket, mégis olyanok. Téged se kötelez senki area, hogy örökké rajtam lovagolj mégis szégyenbe érzed magad a nők nevében és védekezel. Ha vállalnátok a szégyemt az könnyebb lenne.
2018. jan. 27. 23:51
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

ha valóban így gondolod,akkor eleve nem értem a problémádat.

annyi az egész,hogy pénzes pacákká válsz és e logika szerint akkor veled is kedvesek lesznek.

vagyis a kérdésed valójában nem is a nőkről szól,hanem az alacsony anyagi színvonalodról.

ezügyben meg két út van.

1.tanulsz és jó melód lesz.

2.megtalálod a tökeidet és elveszed azt amit akarsz.

2018. jan. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy lassan mondod, és okososba, egy huszast a bugyiba, azt a nyelvet értik.
2018. jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Cicuka, ne vekengjél már itt! Nem kellesz senkinek, ennyi, verd ki magadnak.

Hiába szidod itt a nőket, igazából te vagy szánalmas. Azt hiszed minden nő a férfiak után szalad mert kell nekik a lóvé... elárulom, hogy itthon csóró pasik vannak, nekem ugyan nem kell magyar ffi. Tudod miért? Mert van saját pénzem, autóm, lakásom, és nem fogok egy magadfajta szerencsétlen hülyével kezdeni, és más sem fog. Ki kíváncsi erre a nyomorra amit te minden nap előadsz? Senki. Lúzer vagy.

2018. jan. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Basszos kb 1 éve jöttem az oldalra, és Neked még mindig nem sikerükt nőt találnod, és ezt frusztrációt levezetni... "férfiak" szégyene vagy!

De sebaj van valami jó is ebben... ezek a gének nem mennek tovább.

2018. jan. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, hogy mindkét félnek változtatnia kell néhány dolgon egy kapcsolatban a másik fél kedvéért, ez egy jó párkapcsolatban egyiküknek sem esik nehezére. De te már bőven átestél a ló túloldalára. Bocs, hogy nőként megválasztom, hogy kivel szaporodok, és nem vetem rá magam mindenféle izzadt, igénytelen, elhízott, hálós atlétás félalkesz fszkalapra, akinek megtetszem. Bocs, hogy velem nagyjából azonos anyagi helyzetű férfit keresek, mert nem engedhetem meg magamnak, hogy valaki mást is pénzeljek magamon kívül. Bocs, hogy nem igénytelenül, szakadt ruhában, kócosan, büdösen járok emberek között. Nem gondolom, hogy az én hibám lenne, ha valakinek feláll rám a f@rka, és azt sem gondolom, hogy ez bármire kötelez engem.
2018. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!