Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet csinálni egy osztály...

Mit lehet csinálni egy osztálykiránduláson, ha mindenki levegőnek néz és egy barátom/beszélgető társam sincs az osztályban?

Figyelt kérdés

Tanév vége fele lesz kötelező osztálykirándulás(az osztálypénz is kötelező, tehát nem fogom tudni kihagyni). Nincs egy olyan ember sem, akivel "ellennék". Mindenki levegőnek néz, de olyan szinten, hogy ha a tanár nem csinál névsor olvasást, akkor be sem írnak hiányzónak, illetve mindennap, amikor bemegyek a terembe köszönök, hogy sziasztok, de "se puszi, se pá", senki nem köszön vissza, sokszor rám se néznek. Viszont az osztályfőnök mindenképpen össze akarja tartani az osztályt, év elején azt mondta, aki nem alkalmazkodik, az tesz róla, hogy kimaradjon jövőre, mármint nem marad az osztályban.

Na de lényeg a lényeg, nem tudom, hogy mit is kezdhetnék "egyedül" ezen a 2 vagy 3 napos, ottalvós "bulin".

Gondoltam arra, hogy veszek egy fotómasinát, meg hozzá tartozékokat + laptopot/tabletet meg egy jobb telót, aztán ellennék magamban, amikor épp nincs "dolgunk".

Ötletek?



2018. jan. 29. 17:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jah, lemaradt, hogy középiskola 1.osztály
2018. jan. 29. 17:47
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Gyönyörű, hogy a tanár fenyegetőzéssel meg zsarolással próbálja összetartani az osztályt.... Biztos ragaszkodsz ezekhez?
2018. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Keress barátokat,vagy válts iskolát.igaza van az elsőnek.ez elég rosszul hangzik
2018. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Próbálj mem barátkozni pár emberrel. Mellesleg ha nem teszel róla hhoy észrevegyenek akkor nem is fognak. Ne félj! Elvégre nincs vesztenicalód :)
2018. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Hirtelen megbetegednék, a kötelező osztálypénz pedig törvénytelen.
2018. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon sajnallak, ezek a legszebb evek, amit oregkoraban is emlegetnie kellene az embernek. Nem tudod, mibol maradsz ki :/
2018. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Keress most másik iskolát és ősszel a kezdetekkor jobb lesz a helyzet , koleszosat ne azért . A stexet nem fizetném és olyan nincs hogy kötelező elmenni ....
2018. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Velem is hasonló a helyzet... Én eddig az összes osztálykirándulásra elmentem, mondjuk nekünk mindig csak egynapos volt, de sosem éreztem túlzottam jól magam. Mindig egyedül voltam, nem volt kivel beszélgetnem, a buszon sem ült mellém senki. A látnivalók miatt esetlegesen úgy éreztem, hogy megérte, de különben nem sokat veszítettem volna, ha kihagytam volna őket.
2018. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
14 éves gyerekek elég barátkozók, kíváncsiak a másikra. Egy kicsit gondolkozz el, mi lehet az oka, hogy ennyire levegőnek néznek...
2018. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kőszönöm a válaszokat.

Annyi a történet, hogy soha nem találom a helyem köztük. Ez már a 2.szakma, 2.tanév, 16 elmúltam.

Tavaly a suli legrosszabb osztályában voltam, ahol mindig bántottak, cikiztek, mert szerintük éretlen vagyok, mert nem divatolok meg festem magam, hanem kutyázok stb.

Idén nyugisabb a helyzet, nem bántanak, hanem csak nem foglalkoznak velem. Próbáltam beilleszkedni, de mindig éreztem, hogy nem kíváncsiak rám, nem szeretnek.

Azért kötelező a kirándulás, mert ezáltal akarja vhogy összetartani az osztályt az ofő és az osztálypénz is ezért kötelező.

2018. jan. 29. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!