Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek nyitottabb és...

Hogyan legyek nyitottabb és nem olyan magányos?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen a kapcsolat teremtésével van problémám, és kissé a pozitív gondolkodással is. Nem könnyű úgy pozitívnak maradni, hogy nem nagyon jönnek össze a dolgok, viszont érdekelne hogy min kellene változtatnom. Nem igazán vannak barátaim és csajom sem! Sok negatív történés ér viszont! Tünődöm azon is, hogy megérik-e a felszínes kapcsolatok csak azért, hogy úgymond tartozzak valahova vagy akkor már inkább a magány amivel viszont nem verem át magam. Hogyan kéne egy kicsit nyitottabb legyek akár a lányokkal is? Elég magányos vagyok! Eljárok edzeni meg minden, de igazából ott sem tudok kapcsolatokat alakítani! Neh3léz mostanság találni olyan embereket, akiket nem érdek fűz hozzánk! A baráti kapcsolatok is manapság teljesen felszínesek! Kissé nehéz volt a gyerekkorom is! Min kellene változtatnom, h ne legyek magányos? Mit csináljak?

2018. jan. 31. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ne törekedj arra,hogy barátokat szerezz. De talán szüksége van az embernek pár felszínes kapcsolatra,ha már rendes úgysem akad. Ha pedig szeretnél valakit lelki támasznak vagy hasonló,akkor ismerkedj neten. Itt könnyebb egy szimpatikus emberrel beszélgetésbe elegyedni. Aztán ha úgy alakul,akkor találkozhatsz is. Persze nyilván előnyben kell részesíteni a valós személyeket,de én úgy tapasztalom,hogy hamarabb találni a neten "igaz barátot" mintsem a valóságban,körölöttünk. Ennek is megvannak a maga veszélyei ugyan,de összességében véve jó dolog. A pozitív gondolkodást meg vagy egy ember segítségével vagy magad által tudod gyakorolni. :)
2018. febr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Győzd meg magad, hogy az élet élvezhető az emberek pedig sokoldalúak.
2018. febr. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló próblémáim vannak.Engem már annyira kikészített hogy már élni se akarok.Csak nincs bátorságom az öngyilkosághoz.
2018. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy kicsit én is így vagyok
2018. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!