Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet, hogy soha nem lesznek...

Lehet, hogy soha nem lesznek barátaim és párom sem?

Figyelt kérdés

Bár még nagyon fiatal vagyok, az utóbbi időben rengeteget foglalkoztat az a gondolat, hogy mi van, ha teljesen magamra fogok maradni. Ezidáig még soha nem sikerült közel kerülnöm senkihez, sem barátilag sem pedig másként. Elég zárkózott vagyok, illetve csendes és gyakran szorongok is. A családomon kívül senki mással nem tartom a kapcsolatot. Úgy érzem mások furcsának, különcnek gondolnak, ezért nem is szívesen foglalkoznak velem. Néha annyira el vagyok keseredve és szomorú vagyok, amiért úgy tűnik, hogy egy ilyen személyiségű ember senkit nem érdekel és levegőnek nézik...


Mit gondoltok, van remény a számomra, hogy egyszer majd találok valakit, aki így elfogad és nem akar megváltoztatni?



2018. febr. 1. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2018. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha fiu vagy sanszos hogy megtörténik, ha lány akkor sokkal kevésbé ha csak nem vagy egy gnome.
2018. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Azt nem tudom, hogy mások milyennek látnak külsőre, de szerintem teljesen átlagos vagyok.
2018. febr. 1. 21:28
 4/14 anonim ***** válasza:

Túl nagy ez a világ ahhoz, hogy ne legyen egy hasonló sorsú ember. Én tudom, hogy más vagyok mint a többi, de ez nem zavar annyira (még). Nekem vannak felszínes barátságaim, de semmi több. Számomra szimpatikusabbak azok az emberek, akiknek nincs túl sok barátjuk, tele vannak érzésekkel, kicsit zárkózottabb, de a barátai felé meg tudnak nyílni. Írtad, hogy nagyon fiatal vagy. Ez relatív; mihez képest? A kérdésedre a válasz: ha 12 év alatt: még nagyon sok időd van, nem kell félni semmitől. Ha 13-18 éves vagy: próbálj barátkozni; ha tudsz, beszélgess másokkal. Kezdésnek, kérdezd meg valakitől az időt, majd hogy milyen nap van, merre van ez-sz az utca. Ha már van elég önbizalmad, kezdj el beszélgetni valakivel. Nem túl bunyolult; mondj neki bármi olyat, ami érdekel (lehet akár baromság is. Lehet, hogy válaszolni fog, ha barátságos, és nem húzódik el, akkor jó helyen jársz). Fontos megjegyezned, hogy azok az emberek akkor látnak először, és utoljára. Nincs mitől tartanod..

Egyebekben: most sincs minden veszve, akarat kérdése minden.

Kitartás!

2018. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Képzeld el hogy állsz az utcán. Évek óta azon az egyhelyen állsz, kényelmes ott lenni.

Ahhoz hogy legyen valakid, lépned kell előre egyet.

De mivel nem igazán tudod hogy merre is lépj, hogyan,

és nem is analizálod hogy melyik irányba változz,

ugyanott maradsz.


Amikor lépsz, változás történik, mivel megváltoztattad a gondolkodásmód, a viselkedésed is megváltozik majd, és az eredmény is.


Szóval nem szokásos módon nem szólsz senkihez mondjuk, hanem úgy vagy vele hogy ismerkedni akarsz, és próbálkozol. Ezek után instant jön egy visszajelzés az új gondolkodásmódodra majd.


Végtelen remény van számodra, minden pillanatban, életed végéig. Bármikor tudsz változtatni a gondolataidon.


"aki így elfogad és nem akar megváltoztatni?"

Ahhoz hogy kapcsolatban legyen valakivel az ember, ahhoz vannak alapvető feltételek, például hogy önmagad adod, nem zárkózol el a másiktól.


Normális barátságra eléggé lecsökken így az esélyed, a párkapcsolatra is.

De talán jön egy fiú, akinek senkivel nem sikerült semmi, és már akkor boldog ha valaki leáll vele beszélgetni. Persze ilyenekkel ilyen beteges, kényszeres kapcsolat lehet max.


Senki nem akar téged megváltoztatni.

Mindenkit képzelj el egy kulcslyukként, és mindenki keresi magához a kulcsot.

Ha te nem vagy az ő kulcslyukuk, akkor keresnek egy másikat, nem fognak formálgatni téged, ha nem fogykosak.

2018. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha akarsz egy őszinte választ arra hogy milyennek is látnak mások kivülről én megmondhatom
2018. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. (Idén leszek 18)
2018. febr. 2. 06:51
 8/14 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok csak én még a családommal se tartom, fiú vagyok, ha esetleg akarsz beszélni írj:)
2018. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia! Ebben a cipőben járok én is..(18 fiú)

Ha gondolod beszélgethetünk privátban.

2018. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Lány vagy. Lesz barátod, amikor csak akarod.

Fiúként már nem így van. Minket magányra terveztek.

2018. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!