Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félek, hogy egyedül maradok....

Félek, hogy egyedül maradok. Más is érez így?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször jut eszembe az a gondolat, hogy mi lesz, ha soha nem lesz barátom. Igazából reménymedem benne, hogy hamarosan találkozom egy kedves fiúval, aki megért, és sokszor hiszek is ebben, de néha megijedek, hogy ez csak egy álom marad.


Az a helyzet, hogy nekem még soha nem volt barátom, pedig már 20 éves vagyok. Most már egyetemre járok és gimiben mindig azzal nyugtattam magam, hogy majd az egyetemen rámtalál a szerelem. De nekem nagyon nehéz fiúkkal kommunikálni, mert nagyon félénk vagyok és szorongás tör rám, ha idegenekkel kell beszélnem. Ha odajön hozzám egy fiú beszélgetni, nagyon zavarba jövök. Az biztos, hogy valami nincsen velem rendben, mert nagyon szorongok a társaságban és sokszor még az utcán is félek, vagy a buszon, a villamoson. Tudom, hogy ez nem normális, próbáltam tenni ellene, de nem sikerült kiküszöbölnöm. Mindig félek attól, hogy mások mit gondolnak rólam vagyis inkább attól, hogy furcsának tartanak.


Úgy érzem, hogy csak a tesóimmal és anyukámmal tudom tudok teljesen önmagam lenni (bár azt sem tudom, ki vagyok). Úgy érzem, hogy "nincsen kapaszkodóm" és néha olyan ez az érzés, mintha mindjárt megfulladnék.

Általában a zenébe menekülök és szeretek rajzolni is.


Szerintetek egy ilyen lánnyal járna egyáltalán valaki?


20/L



2018. febr. 2. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Amíg nem estem át az első pár szexen, addig én is féltem hogy egyedül maradok ráadásul így srácként, utána rájöttem jobb egyedül, mint függeni, alkalmazkodni a másikhoz. "Csörög a telefon, hol vagy, mikor érsz rá, van kedved összefutni"

Most első a jövő, spórolás, nem kell teher a nyakamba


Egyébként nőknek könnyebb ismerkedni, nagy előny ha jól nézel ki.

25F

2018. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy még,előtted az egész felnőttkor.Ne görcsörj rá,teljesen felesleges a félelmed :) Persze,hogy fogsz kelleni.

Tanulj,fejlődj,képezd magad.Élvezd a hobbid,keresd a számodra szimpatikus emberek társaságát és csak nyugodtan légy önmagad.

Semmi baj nincs veled!! :)

2018. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, találni fogsz valakit ^^ Hidd el, mi fiúk is sokan vagyunk így félénkek és szorongunk ha idegenekkel (főleg lányokkal) kell beszélnünk. De ezt le kell küzdeni, és nem szabad hogy bármiben is befolyásoljon :D Azok alapján amit leírtál, nem hinném hogy bárki is furcsának találna, vagy rossz véleménnyel lenne rólad. És ne erőltess semmit. Tegyél érte, de ne erőltesd. Se a változást, se a társkeresést. Attól csak rosszabb minden. Ha találsz valakit, az úgyis azért fog szeretni aki vagy :)
2018. febr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de jo lenne ha te lennel a baratnom!
2018. febr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, köztük én is. Bár én kicsit fiatalabb vagyok nálad, de nekem mégcsak a barátkozásig sem sikerült eljutnom soha senkivel. Volt, aki megpróbált közeledni felém, de úgy éreztem, hogy csak kihasznált és a saját mintájára akart átformálni engem, hogy úgy viselkedjek mint ő, járjak el szórakozóhelyekre, mint ő. De én ebből soha nem kértem. Egy másik lány, akivel régebben jóban voltam, ő is gyakran mellőzött és inkább másokhoz fordult. Szóval, igaz barátságban még nem volt részem. Ha meg a fiúkról van szó, velük mondhatni egyáltalán nem merek kommunikálni, ha csak rámnéznek már görcsbe rándul a gyomrom. Remélem ez az érzés majd idővel elmúlik, de én is gyakran aggódom amiatt, hogy nem fogom megtalálni a lelki társamat egy fiú személyében, akivel még a szerelem is kialakul közöttünk. Egyszer egy pár hónapig leveleztem egy fiúval. Nagyon kedveltem őt, úgy éreztem rengeteg a közös bennünk, különlegesnek találtam őt, aztán egy idő után mégis elfordult tőlem. Ez is jelentős szerepet játszott az önbizalmam további lerombolódásában.
2018. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!
2018. febr. 3. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is felek hogy egyedül maradok.jó pár éve nincs is senkim.De nem lehet tenni semmit.28f
2018. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!