Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rz így rendben van vagy...

Rz így rendben van vagy tennem kell ellene valamit?

Figyelt kérdés

Múlt héten kicsit annyira elegem lett mindenből, hogy konkrétan senkivel nem akartam beszélni. Még a legjobb barátnőmel se. Nem haragudtam senkire se semmi csak nagyon elegem volt mindenből és mindenkiből és azt akartam csinálni amit akartam (olvasni, zenét hallgatni). Voltak olyan emberek osztályban akik próbàltak így kérdezgetni, hogy mi baj megy, hogy beszéljünk meg én annyit mondtam, hogy nincsen semmi csak abban a korszakomban vagyok amikor nem akarok beszélgetni senkivel. De az emberek ezt annyira nem értik meg és csak azért is tovább nyomják a mi abaj dumát.

Attól félek mosst, hogy mi van ha ezek után nrm akarnak majd velem beszélgetni, barátkozni mind azok akik így kérdezgettek...

Nagyon aggódom emiatt...



2018. febr. 11. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Néha rövid időre belefér, de ha kijöttél ebből az állapotból, neked kell a kapcsolatot a másik iránt érdeklődve újra felvenni. És csak nagyon ritkán engedheted ezt magadnak, a kapcsolatokra vigyázni kell.
2018. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni ;)
2018. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!