Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha alacsony és csont sovány...

Ha alacsony és csont sovány vagyok, emiatt sosem volt barátnőm, akkor jobb ha öngyilkos leszek?

Figyelt kérdés
170 vagyok és 51 kiló. Sosem csókoltam még meg egy lányt se és már tiszta depressziós vagyok. Sose vonzódott hozzám senki és utálom élni, mert a "karrierem" is romokban. Eltartott vagyok és teljesen önállótlan valamint barátaim sincsenek, mert utálok mindent, ami szórakoztató és közösségi. Van aki hasonló cipőben jár?

2018. febr. 11. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért mert még sosem csókolóztál, ne legyél öngyilkos. Első körben inkább keress fel egy pszichológust, aki segít lelkileg helyre jönni. Ha pedig zavar a külsőd, kezdj el dolgozni rajta. Amíg magadat nem tanultad meg elofogadni és szeretni, addig ez meg is fog látszani rajtad, és ez elriasztja az embereket. Ha megjön az önbecsülésed, ez szintén kisugárzik majd, és akkor nagyobb eséllyel szerzel barátokat és szerelmeket.

Magadért tegyél, ne magad ellen!

2018. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem azért nincs barátnőd, mert alacsony és sovány vagy! Azért nincs barátnőm, mert egy depressziós és önsajnálkozó vagy, akinek valószínűleg borzasztó a kisugárzása emiatt. Étkezz rendesen és sportolj, vágj bele valami küzdősportba, hogy legyen jellemed és légy kiegyensúlyozott. Szeresd önmagad. Amíg te nem szereted önmagad, más sem fog.
2018. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Én 184cm és 50-51 kg vagyok + betegségekkel és így is volt barátnőm. Egyébként miért nem hízol meg?
2018. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Gál Zoé ***** válasza:
52%
Nem. Csak magabiztosnak kell lenned. Nekem is volt már hasonló adottságokkal rendelkező barátom. NEM KÉREK PRIVIT! 23L
2018. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
17 éves lány vagyok. 163 cm magas és 44 kiló. vékony vagyok , fogszabályozóm lesz , a jövő képem nagyon ködös , nagy az orrom, a társasági életem nulla és még én se csókoltam meg senkit. és.... még csak gondolni se gondoltam sose az öngyilkosságra. szerintem nagyon gyáva dolog. szedd össze magad !! sok embernek sokkal nagyobb baja van és mégis harcolnak ! próbálj hizni , sportolj , meg szerezz egy hobbit. ennyi. és nagyon gyorsan felejsd el az ön gyilkosságot
2018. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy öngyilkos. Az borzasztóan rossz opció. Legtöbbször nem is sikerül, csak megnyomoritod magad. Pszichológus lehet, hogy tényleg segít.
2018. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Komolyan ennyi miatt öngyilkos akar lenni valaki?

És akit szarrá erőszakolnak-vernek gyerekkorában?

2018. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az öngyilkosság nem a legjobb megoldás. Ráadásul ritkán sikerül, ha nem utána még rosszabb lesz. Ha nem csúnya az arcod van esély. De a hozzáállásodon változtatnod kell! Mert a nyavalygó, önsajnálkozó pasikat egy nő se szereti!
2018. febr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Menj el prostizni.
2018. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2018. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!