Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt magányos meg nem...

Vannak itt magányos meg nem értett emberek? Szerintetek könnyebben megtalálni a hangot ilyen emberrel, ha én is ilyen vagyok? Keressek ilyet?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

ezen az oldalon attól függ, fiú vagy-e vagy lány XD

ha fiú vagy, akkor azt fogják mondani, hogy szánalmas vagy, mit rinyálsz, viszont ha csaj, akkor egyből mindenki a barátod akar lenni, és segíteni a magányodon :D


egyébként szerintem nem könnyebb semmivel, sőt talán több esetben még nehezebb is. nyilván oka van annak, hogy magányos vagy, mert mondjuk emellett még önbizalomhiányos is, nehezen nyílsz meg. most ehhez még hozzájön az, hogy a másik fél is ilyen nagy esélyel. egy szenvedés lenne, meg persze kölcsönösen húznátok le egymást, arról nem is beszélve, hogy mi van akkor, ha a másik fél sokkal nyomosabb okok miatt magányos(pl mert egy tajparaszt bunkó mindenkivel:D).

2018. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
van magányos ember sajnos,vagyis úgy magányos hogy nagyon sokat vagyok távol a lányaimtól s ez hiányt ébreszt bennem
2018. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én magányos vagyok és meg nem értett is -mindkettő a saját hibámból, mint az esetek nagy többségében- és nem hiszem, hogy ilyenekkel könnyebb az élet. Azoknak, akik vagy nem tudnak, vagy nem akarnak beilleszkedni, egymás társaságában csak felerősödnek azok a tulajdonságaik, amik kizárják őket a társadalomból, és csak még nyomorultabbak lesznek. Példa: ha találsz egy elzárkózott embert, akkor azzal nagy valószínűséggel ketten fogtok egy szobában ülni,és ez lesz a program, egy társaságkedvelő emberrel viszont nagyobb esélyed van emberek közé keveredni, ami segít, hogy túllépj a a bezárkózottságodon.


Amúgy ja, #1, nagyon igazad van a nőkkel kapcsolatban; ha 1 apró utalást teszünk a magányunkra, jön valami pasi, akinek a kangörcsénél csak az elkeseredettsége a nagyobb, és tetteti, hogy a szemében emberként is érünk valamit, aztán ha rövid időn belül nem fekszünk alájuk, friendzone-t visítanak. A magányos lányokkal senki sem barátkozni akar, hanem csak megérzik, hogy könnyebben kihasználhatók, aztán rájuk vetik magukat, mint a hiénák az áldozatra, és aki ezt irigyli, arra nem tudom, hogy mit mondjak. De kössz az észrevételt.

2018. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3

Akkor én vagyok elcseszett, mert több magányos lánnyal is találkoztam és nem vetettem rájuk magam. Szerették bennem ezt

2018. febr. 16. 21:30
 5/15 anonim ***** válasza:
#4 Egy fecske nem csinál tavaszt, de tessék, kapsz egy virtuális vállveregetést!
2018. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, például én.
2018. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én, de már kiskorom óta. MBTI tesztet töltöttél már ki? Nem 100% de nem egy rossz támpont. Hány éves vagy? Attól is függ...

15/L INTP/J (50%-50%)

2018. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintebb könnyebb. Saját tapasztalat: egy olyan ember aki nem magányos, nem fog foglalkozni egy magányossal. Sajnos ez így van.
2018. febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
aki magányos, az sem fog foglalkozni vele, mert a saját magányával akar foglalkozni.
2018. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Írj kérlek


25f

2018. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!