Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedülállók, szoktátok úgy...

Egyedülállók, szoktátok úgy érezni, hogy már nem vagytok alkalmasak egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Aki hosszabb ideje egyedül van, az túlságosan megszokja, hogy nem kell senkihez sem igazodni, alkalmazkodni, és így szép lassan alkalmatlanná is válik arra, hogy megossza az életét valakivel?

2018. febr. 17. 12:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen, olykor a szexuális vágy is lankad már egy sok éve fennmaradó magányos állapotban. Tapasztalat.
2018. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Clay Morrow ***** válasza:
Mikor előtte álltam, benne voltam akkor is ezt éreztem.
2018. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem volt barátom és nehezen tudom elképzelni, hogy valaha is lesz.
2018. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Igen de ez nagyon csalóka,mert nem egy emberen áll a vásár soha kezdj el ismerkedni is azért szépen lassan.
2018. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Én már nem akarok párkapcsolatot.
2018. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Igen, én pont ezért nem akarok már. Nem ad annyi pluszt, hogy megérje feladni miatta a kényelmes életem.
2018. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ez megijeszt.
2018. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem is gondoltam, hogy ennyien érzitek ezt. Amúgy én mostanában tapasztaltam meg igazán, mert bizonyos okok miatt nálam lakik egy ideig az egyik rokonom. Nagyon szeretem, és eddig jól megvoltunk ha találkoztunk, most viszont azt kívánom bárcsak ne lenne itt. De én ajánlottam fel a segítségem, nem zavarhatom el, nehéz helyzetben van. Az elmúlt hosszú években már annyira kialakultak a saját szokásaim, hogy alig vagyok képes tolerálni, hogy ő másképp szeret dolgokat. Nők vagyunk mindketten, és így pl. a konyhában is sokan vagyunk.

A lényeg, hogy megfogalmazódott bennem, hogy ha pl. a szeretett férfi lenne itt velem, őt is bántanám, mert felborítja a kis rendszerem?!

2018. febr. 17. 13:42
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen , most mar úgy érzem h nem tudom elkepzelni h valaki mellettem van . Nagyon megszoktam, h hazajövök es szetdobom a cuccaim , mosogatok ha kedvem van , stb , csak magamnak kell megfeleljek, igaz, az se könnyu .

Senki nem hiv , szabadnak erzem magam

Neha meg ugyanezek a dolgok esnek rosszul

2018. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan így érzek. Sose volt komoly kapcsolatom, nem is akarok, amúgy sem hiszem, hogy lenne egyetlen nő is, aki el tudná viselni a természetemet. Baromi nehéz velem egy fedél alatt élni, plusz mentális beteg is vagyok és senkitől sem várnám el, hogy ezeket elviselje. Amúgy ez nem panasz, jól érzem így magam.
2018. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!