Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet teljesen előröl...

Hogy lehet teljesen előröl kezdeni az életet és fenntartani a motivációt?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni rólam, hogy 24 éves férfi vagyok.


Sajnos nem úgy jöttek össze a dolgok, ahogy azt elterveztem, így most minden nap szenvedés szinte.


Nem szeretem a munkám, nem járok sehova, nincsenek emberi kapcsolataim, szinte alig beszélek valakivel.


Az utóbbi 10 évet mondanám, hogy totális kudarc és semmittevés. Szinte semmit sem haladtam előre, csak álltam egy helyben, az idő meg tellett.


Ha megnézem a korosztályom, a volt osztálytársaim vagy ismerőseim életét, azt látom, hogy nekem mennyire rossz, és mennyire üres az enyém övéjükhöz képest.


Úgyhogy nem igazán tudom, hogy mit kéne tennem, mert már annyi elkeseredettség van bennem ezek miatt...


2018. febr. 19. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
"Nem szeretem a munkám" - ez a kulcs a megértésedhez. Ebből kellene kitörni ezen változtatni, olyan munkát végezni legalább a nap egy részében amit szeretsz. A többi ettől változik -lesznek kapcsolataid, élményeid. Mi szeretnél lenni? Mi szerettél volna lenni 4 évesen? Most mivel foglalkozol? Hogy tudnál változtatni? - ezeket gondold át.
2018. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha hinnél Istenben,én úgy gondolom nekem Ő volt a kulcs mindenhez. Igaz én csak egy évet szenvedtem.Vagy ha nem,csak legalább elmenni templomba és beszélni egy lelkésszel. Nem köti a lelkedre hogy "mert te nem hiszel",hanem ha kell órákat elbeszélget veled,és a szeretetük végtelen. Ha még tanácsot nem is ad,de jólesik kibeszélni magad valakinek.
2018. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Amik nekem még segítettek,szintén szimpla dolgok. A családom(nagyon sok időt töltöttem velük),a barátaim(vagyis csak egy,mert a legjobb dobott). Aztán sokat sétáltam,és próbáltam a télben is meglátni a szépet. Adtam magamnak egy kis időt(júliustól januárig,ameddig éreztem) és lélekben raktam magam helyre első sorban,ez a legfontosabb. Sokat nevettem,de sírtam is,de meg kellett élni. Aztán most kezdek építkezni.

2018. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Jöjjetek énhozzám mindnyájan, akik megfáradtatok és meg vagytok terhelve, és én megnyugvást adok nektek. Vegyétek magatokra az én igámat, és tanuljátok meg tőlem, hogy szelíd vagyok és alázatos szívű, és megnyugvást találtok lelketeknek. Mert az én igám jó, és az én terhem könnyű."

(Máté 11:28-30)

2018. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így érzek én is. Ha érdekel pàr tanàcs, írj.


25f

2018. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Apránként kezdj el változtatni.Találj egy hobbit vagy fuss heti kétszer fél órát aztán többet,főzz vagy valami.A munka ,hát keresgélj mást ,képezd át magad.De addig persze tartsd meg ezt a melót.Ne másokat nézz,nem biztos,hogy nekik olyan nagyon jó mert kivülről az jön le!DE!Neked kell lépni,ne várd más húzzon ki a gödörből mert nem fog!Hajrá!!!
2018. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, előtted minden lehetőség, hogy úgy élj, ahogy szeretnél.

Önismeret szükséges. Munka változtatás jó ötlet lehetne, és elképzelni hogy mit szeretnél, hogy lenne jó élni (ne másokét, hanem a magad vágyait nézd). Hobbikat, sportot találhatnál, érdeklődést, amiből kapcsolatok is alakulhatnának.

2018. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!