Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tanacsolnatok?

Mit tanacsolnatok?

Figyelt kérdés
Most kerultem ki egy bantalmazo kapcsolatbol 4 ev utan, de meg mindig nem dolgoztam fel. Ezutan kiderult, hogy egy szamomra nagyon fontos csaladtagomnak rakja van, es csak par honapja maradt. En ezt nagyon rosszul viselem, sosem voltam ennyire melyponton. Gondoltam mar ra hogy uj eletet kezdek valahol mashol, de elote rendezni szeretnem magamban ami tortent, es a pszichiatrian is gondolkoztam, de nagyon sokan ellenzik
2018. febr. 19. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi értelme? Gondold már végig. Csak tömik beléd a gyógyszereket.

Épp azt írod, hogy egy rokonod halálos beteg. Akkor te egészségesként miért akarod gyógyszerezni magad? Amint látod, vannak akik rosszabb helyzetben vannak mint te, akkor ezt tartsd szem előtt, ne magadat építsd le ilyen szrságokkal.

2018. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus és terápia, nem gyógyszerezés, hanem foglalkozás
2018. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!