Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik magányosak, ti szerettek...

Akik magányosak, ti szerettek élni?

Figyelt kérdés

Van értelme? Hisztek a változásban?

(a kérdés azokhoz szól akik hónapok vagy évek óta magányosak)


2018. febr. 23. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Én már kb 8-10 éve magányos vagyok, nincsenek barátaim akikkel összejárnék, de nem is hiányzik. Olyan dolgokat szeretek, amikhez nem kell társ és mégis jól érzem magam. A munkám során se kell munkatársakkal foglalkoznom mert nincsenek. Jó így.
2018. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem mindig.

Van. Hiszek.

2018. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én szeretek élni, persze vannak és voltak olyan időszakok, amikor meghalni volt kedvem, de túléltem és pozitív dolgokkal foglalkozom, ami jólesik, így van értelme élni. Ritkán volt barátom, párom sosem, azt nehéz volt megemészteni, de túléltem.
2018. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem, de nem azért, mert magányos vagyok, hanem mert rájöttem, hogy 13,8 milliárd évig semmi bajom nem volt, aztán megszülettem és azóta rossz minden. Így várom, hogy újra semmivé legyek, hogy ismét ne legyen semmi bajom.
2018. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy épp nem vagy összeköltözve senkivel, még nem kell magányosnak lenned.
2018. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Nincs értelme, nem hiszek a változásban.
2018. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én szeretek élni, és már jó néhány éve egyedül vagyok, egy-két barátnőm van, de velük sem találkozom gyakran, ismernek, hogy milyen kis begubózós vagyok. Ennek ellenére őszintén megvallom, hogy vannak olyan érzelmileg túlcsordó napjaim, amikor mérhetetlenül vágyom társra. Elsősorban nem is a szex miatt, hanem az intimitás élménye hiányzik, a kölcsönös törődés. Mivel ez nincsen, akkor és csak érzelmi felindulásból szoktam nem szeretni az életem. De amint elterelem a figyelmem, és nem hagyom, hogy a rossz érzések eluraljanak, elmúlik a kényes időszak, máris jobb, és visszatérek a rendes kerékvágásba.

N

2018. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*túlcsorduló
2018. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#mindazálat :)
2018. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Több éve magányos vagyok, és nagyon szeretem az életem. :3
2018. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!