Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 23 éves férfi vagyok! Miért...

23 éves férfi vagyok! Miért van az, hogy sehol nem tudok ismerkedni, nem találom a helyem? Nem találok barátnőt sem?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert nem az a te jelen élethelyzetedben a legfontosabb dolog számodra. Próbálnál ilyen általános dolgok felé haladni, mert a fene tudja, ezt látod normálisnak, és normális akarsz lenni, de ha nem megy akkor neked nem ez az igazi dolgod most a világgal, és önmagaddal. Az élet akar arra rávenni, hogy tedd azt amit igazán szeretnél, ami tényleg kielégítene, ami nem tudom, hogy mi mert nem te vagyok, de biztos találsz olyan dolgot, amiben igazából csak hátráltatna a sok ember. Biztos alapot kell felépítened magadban, majdhogynem teljesen függetlenül mindenkitől, hogy az a biztosság, önállóság érződjön ki belőled, amivel már majd megállod a helyed egy társaságban. Megismered önmagad, és felismered az emberekben önmagad, és így görcsök nélkül leszel majd képes emberek közé kerülni. Ismerd meg önmagad, ami sok őszinteséget kíván. Ha magadban jól érzed magad, arra meg majd jönnek a csajok, mert el akarják rontani a jókedved. Ezek már csak ilyenek. :D
2018. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nem kellesz az embereknek"... na ezt a dumát be ne vedd.

Az emberek manapság nagyon bizalmatlanok és nem tudom, hogy most csak párkapcsolatra gondolsz-e vagy barátokra is. De egyiket sem lehet erőltetni, sőt, ha erőlteti az ember, akkor nem fog sikerülni. Munkahelyen vagy iskolában próbálj barátkozni, legyél nyitott, barátságos, és legyen önbizalmad. Talán ez az egyik legfontosabb, hogy bízz magadba és ha nem sikerül elsőre valakivel megtalálni a közös hangot, le van sz@rva, az élet megy tovább, majd jön a következő.

Viszont egy barátnő manapság nehéz téma, mind a 2 félről rettentő magasak szerintem az elvárások a mai világban.

Egy jó ideje nekem sincs barátnőm, de viszont igyekszem élvezni az életet és egy kicsit sem szomorúnak lenni emiatt. Hazajövök melóból, azt csinálok, amit szeretnék, gitározok, edzek, sorozatokat nézek, barátaimmal sörözök, itthon elvégzem a teendőket, megvan a maga pozitív oldala is, hogy ha nincs az embernek párkapcsolata, mert független, ami egy másik fajta "ajándék" a mai világban, ha az ember jól tudja használni.

Ettől függetlenül nem szabad feladni sem, de lazán kell venni, egyszer majd eljön, amikor nem is számítasz rá, hiszen fiatal vagy még. Én közel 30 vagyok, de kicsit sem vagyok elkeseredve, hogy most nincs senkim. Majd eljön az ideje. ;)

2018. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Más belső értékekkel rendelkezel, ezért nem vonzod őket. A te helyed máshol van más érdeklődésű emberek között. Például milyen jövőre vágysz?
2018. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zoékám... nálad bunkóbb, öntelt parasztot nehezen találtam volna.
2018. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!