Lehetséges?

Figyelt kérdés
Belehalni a viszonzatlan szerelembe testi tünetek által?

2018. febr. 25. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én még nem hallottam ilyenről, reméljük te is túléled. Amúgy együttérzek, tudom milyen csontig hatoló fájdalom borítja be az embert ha őrülten szeret valakit reménység és viszonzás nélkül.
2018. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
A stressz és szorongás kihathat a szervekre. Nekem a beleimre hatott ki és lett is egy begyulladt polipom, amit ha nem jövünk ki Ausztriába, akkor rák lett volna belőle, abba meg nagy valószínűséggel belehaltam volna. Szóval igen, van rá esély, de többnyire az ember időben eljut még orvoshoz.
2018. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Lehetséges.

Például bánatosságból történő leittasodás után,tántorogva beszédülés egy közlekedő villamos alá,melynek kereke nyakból levágja az illető személy fejét,minek következtében a szenvedő alany a helyszínen elhalálozik.

Testi tünet az alkoholfogyasztás hatására beálló ingatag állapot.

2018. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mádár0218 ***** válasza:
88%
Ilyen nincs max kötél vagy egyebek álltal, úgy is mindig ilyen 14-20 éves fiú/lány kommentek vannak mert nem szereti őket senki, véleményük szerint.
2018. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem ölöd meg saját magad, akkor nem. Ellenben szenvedni (fizikailag is) lehet tőle piszkosul...
2018. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Stresszt, szorongást okozhat.
2018. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!