Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 29 évesen se munkatapasztalato...

29 évesen se munkatapasztalatom, se barátnőm nem volt soha. Ráadásul túlsúlyos is vagyok, illetve kicsit beszédhibás, ezáltal még kevésbé van rám igény. Mennyire gáz, vagy hátrány ez egy állás megpályázásánál? Felvesznek engem így valaha, valahova?

Figyelt kérdés
Szakmám nincs. Depresszióval küzdök elég régóta.

2018. febr. 25. 20:25
1 2 3 4
 1/33 Gál Zoé ***** válasza:
43%
Kizárólag akkor ha senki más nem vállalja el az állást rajtad kívül.
2018. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Clay Morrow ***** válasza:
73%
Nem rosszindulatúan kérdezve 18-20 éves korod óta mit csinált?
2018. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
66%

Egy állás megpályázásánál az a hátrány, hogy se szakma, se munkatapasztalat. A beszédhiba ott hátrány, ahol fontos a kommunikáció. A túlsúlyosság és a magány akkor hátrány, ha az önbizalmadon is meglátszik.

Gyári munkára jelentkezz és a jó munkával mászhatsz felfelé a ranglétrán.


Mondjuk engem érdekelne, hogy eddig mit csináltál?

2018. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Gál Zoé ***** válasza:
22%
#3: Nem fog felfelé mászni a ranglétrán. 40 év múlva is annyit fog keresni mint aki tegnap kezdte. És ebben semmi extra nincs. Gyári munkáknál ez így megy.
2018. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%

Tök jó hogy Gál Zoé nemcsak a párkapcsolati téren de munka témában is nagyon tapasztalt.

Az egész gyakorin ő osztja az észt.

2018. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
76%
Egy állás megpályázásánál nem a barátnőidről szoktak kérdezgetni. Túlsúlyos emberek is találnak munkát, beszédhibásak is, főleg, ha a munkádat nem nagyon befolyásolja egyik sem (pl adatrögzító...) A szakma és a szakmai tapasztalat hiánya már nagyobb gond, de a helyzet így sem reménytelen. Arra találj ki valamit, hogy miért nem dolgoztál eddig (az nem jó, hogy depressziósan búslakodtam a sarokban, miért nincs barátnőm)
2018. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Mászhat, ha látják rajta, hogy keményen és jól dolgozik, esetleg képzi magát.
2018. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Gál Zoé ***** válasza:
32%
#6: Találj ki neki te!
2018. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Olyat lehet, hogy teszem azt van az egyik ismerősömnek egy cége és azt beleírom önéletrajzba, hogy ott dolgoztam?
2018. febr. 25. 20:51
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagyot nem szabad azért lódítani.
2018. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!