Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A hétköznapi élet rendkívüli...

A hétköznapi élet rendkívüli erőfeszítéseket, kalandos megoldásokat kíván tőlem. Nincs, akitől segítséget kérjek. Hallásra ítélt a világ?

Figyelt kérdés

Például autó nélkül hazacipelni egy előszobafalat a szomszéd városból.

Hazacipeltem egy mosógépet, egyedül, nő létemre.


Volt valamikor családom, de gazdag apám egyetlen gyermekeként lyukas ruhákban jártam, míg a rokonság apám költségén a házait építette. Végül az örökségemből is kitúrtak.


Költözéskor kértem segítséget, kaptam is, de természetben kérték a fizetséget, aztán megsértődtek.


Anyagi okból pár éve elköltöztem, eleinte szeretnek az emberek, de aztán sárt dobálnak, kiközösítenek. Van egy betegségem, olykor elég rosszul nézek ki.



2018. márc. 4. 08:46
 1/2 A kérdező kommentje:

Halálra ítélt a világ?


Van egy nős ismerősöm, akivel nem szándékozom lefeküdni (azt mondja, legyen gyerekünk, de ő a feleségével élne tovább], és néha nőtlenek is érdeklődnek, idősebbek meghívnak vacsorázni, és jól érzem magam velük, akiket még nem jutott eszembe megkérni. A nős is segített költözni, de eleinte pofákat vágott. Nagyobb anyagi kárt okozott eddig kétszer.

2018. márc. 4. 08:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem a megbízhatatlan ismerősöket kell megkérni. vannak ilyesmire szakosodott cégek, emberek. Mosógépet kivitte volna egy tehertaxi, hivatásos költöztetők is léteznek. Ők is kérnek pénzt, de nem fognak sem molesztálni, sem pofákat vágni.
2018. márc. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!