Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tennétek, ha társaságigény...

Mit tennétek, ha társaságigénylő emberként magányosan kellene eltöltenetek egy elég hosszú időszakot?

Figyelt kérdés
Nyilván ebben én is "hibás" vagyok, mert számomra nagyon nem mindegy, milyen az a társaság, az emberek elég nagy részét unalmasnak tartom (tudom, beképzelt sznob vagyok :D), itthon pedig nem találok érdekes társaságot, úgyhogy egyelőre bele kell törődnöm ebbe, amíg el nem költözöm innen. Régebben ez relatív jól is ment, filmeket néztem, olvasgattam az interneten stb., és most is ezt teszem, de ezt már nem érzem elégnek, zavar a magány. Próbáltam/próbálok interneten keresztül beszélgetni emberekkel, ami valamire jó, de mégse az igazi.

2018. márc. 8. 21:05
 1/2 anonim válasza:
Én is csak azt tudom ajánlani, hogy foglald le magad. Ha nagyon rosszul vagy, akkor esetleg menj el edzeni, ott emberek is vannak, a testednek is jót tesz.
2018. márc. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xxxcsillag ***** válasza:
Szia! Nem mindegy, hogy az Ország melyik részén laksz.Mert egy kis faluba nem igen van semmi pogram.De egy városba, mindíg lehet találni valamit.Az a kérdés Téged mi érdekel.Ha szereted a természetet, alakíts Te egy csoportot, és szervezz vasárnapra közös kirándulásokat.Hirdesd meg ezt a helyi ujságban.Hírdető táblán.Vagy ha szeretsz kártyázni, szervezz kártya napot.Ha vallásos vagy, a misén mindíg ismerkedhetsz.Szóval van megoldás.Ird meg hol laksz.
2018. márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!