Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy sikerult legyozni a...

Hogy sikerult legyozni a maganyt/egyedulletet?

Figyelt kérdés
Akit kikozositettek anno es ez ranyomta a belyeget a fiatal felnottnkorara is, hogy tette tul magat dolgokon?

2018. márc. 8. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Gimi után egy vadonatúj közösségbe kerültem, ahol tiszta lappal indultam mindenkinél, és ezt nem is voltam rest kihasználni. Viszonylag hamar sok barátot szereztem, és életem egyik legjobb évei voltak azok :)

24/F

2018. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon zarkozott voltam gyerekkent. Es meg 25 evesen is elegge az vagyok. Most gondolkodok koltozesen, hatha jobb lesz.
2018. márc. 8. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sikerült. A probléma bennem van. Bármi jobb, mint ami az általános iskolában volt, de minden közösségben hasonló, jelentéktelen szerep jut nekem. Emlékezetesek az iskolai tornaórák, muszájból, utolsó emberként kerültem egyik vagy másik csapatba, önszántából senki sem választott volna.
2018. márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lany vagy fiu vagy?

Hany eves vagy most? Parkapcsolat kialakitasa igy megy?

2018. márc. 9. 01:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2018. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!