Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám elnyomni ezt az...

Hogyan tudnám elnyomni ezt az igenyemet?

Figyelt kérdés
Hiányzik a szeretet, az ölelés, simogatás. Macskám van de nem csillapodik az igényem.

2018. márc. 8. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hát akor szerezz valakit :D
2018. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Egyáltalán fiú vagy, lány vagy, vagy troll?
2018. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzik, és még macskám sincs. Igyekszem lekötni magam olyan dolgokkal, amik örömet okoznak. Tedd ezt te is.
2018. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Legyen kutyád is! Őket jobban lehet munyizni!
2018. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kettes! Mi tűnik ebben trollkodasnak? Lány vagyok, de miért számít itt a nem?
2018. márc. 8. 21:43
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
azért számit a nem mert ha lány vagy akkor mindjárt kapsz majd sok-sok privátot:D
2018. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Húha! Nem kellett volna elárulnod, hogy lány vagy! Most írni fognak a kiéhezett kisfiúk, hogy "megvigasztalnának" téged...
2018. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy?
2018. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 he84 ***** válasza:
Én például ölelős, bújós típus vagyok, olykor nekem is hiányzik az ölelés, a simi és a bújás. Van egy régi barátom, akit egyoldalúan szeretek (ő is tudja és barátok vagyunk továbbra is), ám tőle csak néha kapok nem sok, nem túl nagy ölelést általában és nagyon ritkán némi bújást. Ez nem mindig elég nekem se, de néha van olyan, hogy épphogy igen. Na de ez van. Nem baj, ha elmondta a kérdező, hogy ő lány. Egyszerűen ha írnak neki kiéhezett, kanos fiúk, akkor a legtöbbjükkel nem kell foglalkozni, ennyi az egész. Néhány fiú miatt kár titkolni, szégyellni azt, ha valaki lány, némiképp butaság, már elnézést.
2018. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Éppen ez járt a fejemben mostanában. Igazi barátaim kb 3 éve nincsenek, 'haverok' nagyjából egy éve. Párkapcsolatom soha sem volt. Sajnos nem tudok megoldást. Járok terápiára és a pszichológusom volt, hogy megölelt, de valahogy nem csökkent a hiányérzet, nem volt az igazi. Talán azért, mert tudtam, hogy nem szeret igazán..


Nekem őszinte szeretetre és intimitásra lenne szükségem. Az a gond, hogy ez számomra elérhetetlen, ilyet nem lehet vásárolni se. Van egy szükségletem, amit nem lehet kielégíteni, és ez egyre nagyobb szenvedést okoz. Egyetlen mód, hogy megpróbálok olyanná válni, hogy az emberek szívesen adják meg ezeket nekem, de ehhez évek kellenek és annyit nem biztos, hogy el tudok viselni.


Én is lány vagyok egyébként. Mostanában inkább nem írom ki, vagy azt írom, hogy fiú vagyok, mert úgy tűnik, itt sokan az érzelmileg labilis lányokra vadásznak. Jobb kiszűrni az ilyeneket.

2018. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!