Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Előfordult már közületek...

Előfordult már közületek valakivel, hogy egy internetes beszélgetőtárssal valamilyen oknál fogva megszakadt a kapcsolatotok és utána sokáig bántátok?

Figyelt kérdés

2018. márc. 11. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Elő
2018. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És még annyit kérdeznék, hogy hogyan sikerült túllépnetek rajta és mennyi idő után?
2018. márc. 11. 17:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult egy párszor.
2018. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már ilyen, hogy köddé vált az illető. Bele kell törődni, ennyi.
2018. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az én esetemben igazából nem vált köddé az illető, hanem egy idő után egyszerűen csak nem válaszolt az üzeneteimre... Látom még mindig, hogy mikor elérhető, de már több hónapja nem érkezett felőle semmiféle reakció. Pedig biztos, hogy semmi olyat nem írtam, amivel megbánthattam volna.
2018. márc. 11. 18:08
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Ha olyan kapcsolat, amelyben alig találkozunk, akkor nemigen van okom arra, hogy bánjam.
2018. márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

#5

Már megbocsáss... ha valaki nem beszél veled, annak nem az az egyedüli oka, hogy megbántottad volna. Sok más okai is lehetnek, mint pl. nincs ideje, jobb dolga is van, mint neten beszéljen, unja a beszélgetèseket, nem ismer annyira, nem vagytok közeli kapcsolatba, stb.

2018. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt már itt ilyen. Bánkódtam pár napig, aztán jött az újabb gond az életembe, így már nem foglalkoztam ezzel.
2018. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hmm van/volt és bánom. Az egyikkel itt gyakorin beszélgettem, volt egy közös hobbink éss egy bizonyos témáról rengeteget írt de mindig, ilyen 2 oldalnyi regényeket :D tetszett hogy ennyit tud róla mesélni meg érdekes személyisége volt aztán így egyszer csak abba maradt a beszélgetés, nem írt.. :/ van most is egy ilyen netes beszélgetőtársam, vele már hónapok óta irogatunk (facebookon) de van egy olyan érzésem, hogy ez is el fog tűnni, egyre ritkábban ír és egyre kevesebbet.. pedig vele is jókat dumáltam régebben, lelkiztúnk is meg minden. Na de ez van.. az emberek jönnek mennek.. :/
2018. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

9-es utolsó mondatával élnék. az emberek jönnek-mennek.


nekem is 1 hónapja volt hasonló. annyi változott, hogy még lazább kapcsolatokat alakítok ki...megismertem néhány új embert, egyikben sem fogok annyira bízni, hogy ha esetleg az is ott hagy, akkor probléma legyen.

most vannak, és ezáltal elterelték a figyelmet arról, hogy volt egy másik, aki otthagyott.

2018. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!