Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok az emberek, akiknek...

Azok az emberek, akiknek problémái vannak, anyagi vagy más jellegű azok nem számítanak?

Figyelt kérdés
Én azt tapasztalom hogy elfordulnak azoktól az emberektől akik segítségre szorulnának.Titeket sem érdekel más emberek problémája?
2018. márc. 12. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg ki az az ember. Ha baratrol, vagy csaladrol van szo, akkor de. Mindenkinek megvannak a sajat problemai. Azok akik meg csak panaszkodnak, de nem tesznek semmit hogy jobb legyen, na azoke tenyleg nem erdekel.
2018. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ. Ha kéregetni akar vki pénzt, tőlem nem kap senki az fix, egy ezrest se.

ha úgy adja elő magát, hogy: jaaaaaj segycccsé mááá énnekem mer jaaaj nincsenn mit ennem meg a pulyáknak se nincsen......

meg a: felvettem a 30 millás devizahitelt mindenki engem sajnáljon és rohadjon meg mindenki és az összes bank és minden politikus

---

Na ezektől falnak megyek.

2018. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A hitellel kapcsolatban, van hogy valaki azért vesz föl hitelt,mert szeretne pl.egy saját lakást,ami érthető is,de a fizetéséből nem fog tudni venni akkor se ha élete végéig spórol.Én megértem azt,ha valaki lakásra vesz fel hitelt
2018. márc. 12. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Én azt látom hogy nem érted hogy működik a hitel. A hitel nem egy segítség, nem egy ajándék, a bank meg nem jótékonysági intézmény. Ha hitelre veszel valamit az sokkal többe fog kerülni. A hitel az üzlet. Sima üzlet, semmi több. Neked most kell valamennyi pénz, a banknak ráér, csak több legyen. De nem puszira adja hogy neked az olyan jó legyen. Ez egy felelős döntés. És miből gondolod hogyha egész életed alatt nem szedsz össze valamire pénzt, akkor a hitel felvétele után a kamatos kamattal ugyan azt az összeget ki tudod fizetni?

Úr isten, ezeket az embereket. Aztán a sok hülye összevásárol minden szrt amire nincs pénze majd kollektíven addig sírnak amíg a más adójából kisegítik őket.... persze a holmik náluk maradnak.

Én az összes felelőtlen embert hagynám hagy oldja meg maga az ilyen jellegű problémákat. Amúgy is aki állandóan segítséget kéreget azon mindegy hányszor segít az ember. Rövid időn belül ugyan ott van. Egyszerű emberek akik 2 napnál tovább nem látnak előre....

Nem mindenki alkalmas arra hogy segíteni lehessen neki. Onnan tudod hogy ki igen hogy az alkalmas embereknek nem az a segítség fogalma hogy valaki más megoldja helyettük a problémát.

2018. márc. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Nem unod még, hogy minden héten kiírkálod ezeket az idióta, "szörnyű a világ", meg "fogadjatok el lúzerként" kérdéseidet?
2018. márc. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4


A hitelnek az a lényege, hogy _most_ (azaz beláthatóan rövid időn belül) áll rendelkezésre. Lehet, hogy egész életem alatt össze tudnék szedni annyit, vagy még jóval többet is, de nekem az adott összeg _most_ kell, mert pl. most alacsonyak az ingatlanárak. Az effektív megtérülést tekintve akár még nyerhetek is azzal, ha _most_ vásárolok _magamnak_ (tehát nem eladásról beszélünk) lakást, mint ha X évig gyűjtögetek, és akkor vásárolok, mert lehet, hogy akkor többet fizetek ki a lakásra, mint most a hitelre (inflációval, vásárlóerővel korrigálva).

2018. márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!