Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szoktatok olyat érezni,...

Szoktatok olyat érezni, mintha totál egyedül lennétek, nincsenek igaz barátaitok, nem számíthattok senkire, mert sok mindenkiben csalódtatok? 20/L

Figyelt kérdés
Egy ideje olyan gondolataim ês érzéseim vannak, mintha egyedül lennék. Voltak barátaim, akikről azt hittem, hogy igaz barátok, közbe meg kezdtem rájönni hogy valójában nem is. A családomat se érdeklem. Mindenki csak a telefont nyomkodja meg tévézik. A "barátaim" is csak akkor fordulnak hozzám, ha kell nekik valami. Egyre inkább bekuckózok a szobám sarkába a kanapémra, és elvagyok magamnak. Szoktam menni a városba, hogy kicsit kikapcsolódjak, de ennyi. Szeretek főzni, sütni,varrni. Ilyenkor zenét is hsllgatok közben, ês jobb kedvem lesz tőle. Voltatok már így?

2018. márc. 15. 17:01
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy jobban szeretek már egyedül lenni (meg a háziállatommal), mint emberek társaságában.
2018. márc. 15. 17:03
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Én sem vagyok már kíváncsi az emberekre (főleg nem a lányokra) miután nagyon csúnyán átvert az egyikük.
2018. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Igen,néha vagyok így énis,annyi külömbséggel,hogy néha elhív a barátom valahova,de kb ennyi.
2018. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Detto 18/L
2018. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Korábban megbíztam a barátnőimben annyira, hogy elmondtam nekik mi bánt, meg a problémáimat, de elmondták másoknak, meg nem is érdekelte őket, úgyhogy elkezdtem naplót írni a telómban, és ott öntöm ki a gondolataimat. Letöltöttem egy napló
2018. márc. 15. 17:15
 6/23 A kérdező kommentje:
Appot, és mikor írok bele, az olyan, mintha valaki meghallgatna.
2018. márc. 15. 17:16
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Most is így érzek, szintén 20 éves vagyok. Szerintem lehet hogy közé van ahhoz hogy mindenki ebben a korban változik sokat. Az utóbbi 1-2 évben már nem tudok olyan hülyeségeket tolerálni amit eddig.
2018. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
*olyan hülyeségeket tolerálni amiket elnéztem annó.
2018. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%

Igen, de már hozzászoktam, nem is zavar annyira. :D

18/F

2018. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
23%

igen oda kell figyelni hogy kivel barátkozik az ember


vannak olyan barátok , barátnők akik irigyek is lehetnek


megváltoznak stb

2018. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!