Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak még rajtam kívül...

Vannak még rajtam kívül olyanok nő, akik a családi életet elcserélnék a szingli életre?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 16:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
56%
Aha, én. Na de nem teljesen. A gyerekeimet imádom és ragaszkodom hozzájuk.
2018. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
A gyerekeimhez én is ragaszkodom,de annyival jobb annak aki nem is vállalt.
2018. márc. 20. 16:46
 3/42 anonim ***** válasza:
18%

Szép kis anya vagy kérdező. Lemondanál a saját gyerekeidrők csak hogy elmehess bulizni, kurálkodni meg otthon ülj semmit téve.

Remélem valóra váltod az álmod, a gyerekeid jobban járnak nélküled

2018. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
69%

Na ugye, aztán mindenki engem nez hülyenek, mert nem akarom ezt a szabadságot becserélni.... sok ismerősömön is ugyan ez latszik, mint rajtatok...

29/f

2018. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
78%
Férjnél vagyok, gyerekünk nincs és nem is akarunk. Nem cserélném el az életem máséra, pont úgy élek ahogy szeretnék. Mindig is boldog voltam egyedülállóként, de nem sírom vissza. Jóval több időt voltam egyedül, mint párkapcsolatban, mindig évek teltek el nálam két kapcsolat között. Abszolút megérte, hiszen így találkoztam egy olyan emberrel, akivel tényleg minden passzol és aki csak hozzáad az életemhez ahelyett, hogy elvenne belőle.
2018. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
30%
Honnan tudod hogy jobb? Aki meg nem vállalt folyton az eszi a fene, hogy miből marad ki. Arany középút! Ha sok a családból, szoríts magadnak ki több énidőt. Nem vagy kiegyensúlyozott ezért akarsz “mást”. És ilyenkor az ellenkezőjét kívánjuk. Pedig mindenhol lehet túlzás, egyoldalú életet élni, ha nem figyelünk oda. Ez rajtad áll. Sopánkodás helyett mindenesetre több értelme van.
2018. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
A szingli nők többsége,akiket ismerek nem kapálózik családért,magukkal törődnek,terveik vannak azokon dolgoznak,sikereket érnek el,maguknak osztjál be az idejüket, tartalmasan telnek a napjaik nem monoton főzés-takarítással. Látom rajtuk hogy boldogok, és igazán boldogok,nem ilyen "más örülne az én helyzetemben" érzéssel vannak.Mert a családanyák többségénél meg ezt látom.
2018. márc. 20. 17:31
 8/42 anonim ***** válasza:
8%

[link]

Ez vár azokra a nőkre akiknek nincs gyerekük vagy párjuk 30 év felett.

2018. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Csak szerinted...
2018. márc. 20. 17:40
 10/42 anonim ***** válasza:
77%
Ez, hogy a szinglik buliznak... életemben nem voltam buliban.
2018. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!