Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha sehogy sem jó?

Mit tegyek, ha sehogy sem jó?

Figyelt kérdés
Igazából én magam sem. tudom megfogalmazni a problémámat, csak az van bennem folyamatosan, hogy nem érzem jól magam, elégedetlen vagyok. Sokat vagyok egyedül, kevés barátom van, ilyenkor társaságra vágyom. Ha valaki beszélgetne velem, akkor beszélgetek is vele, kedves vagyok, de tehernek érzem és szívesebben lennék egyedül. Párkapcsolatok terén ugyanez. Nagyon vágyom már valakire, aki szeret és figyel rám, viszont ha adódik egy lehetőség, egyből azon gondolkodom, hogy kell-e ez nekem egyáltalán. Nem tudom, hogy tudnék ebből a vergődésből kiszakadni, de már nagyon idegesít, hogy nem. bírok megelégedni azzal, ami van. :/

2018. márc. 25. 21:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az indokolatlan pontok miatt bocsi, hülye a telefonom 😅
2018. márc. 25. 21:05
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Tölts több időt azzal, legyen akár hobbi vagy személy, aki/ami boldoggá tesz. Talán az segít.
2018. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Mintha az en gondolataimat irtad volna le.. Amugy nézz utána a Bach-viragterapianak, en is azt alkalmazom most, es jónak tunik, de eddig semmi mas nem jott be.
2018. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Önbizalommal hogy állsz? :)
2018. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#3 #4 köszönöm a segítséget 😊

#5 Elég hu hullámzó, néha tele vagyok önbizalommal, néha szinte semmi sincs, elég ingadozó a hangulatom is, de lehet, hogy ennek a kamaszkor az oka

2018. márc. 25. 21:17
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Te jó ég... szóról-szóra ugyanezt élem át, ráadásnak még ugyanennyi idős vagyok, mint te, és lány. Olvasol a gondolataimban? :D

Szóval lehet, hogy korosztályos probléma, és hogy tök átlagosak vagyunk, csak mások nem csinálnak belőle problémát, mert megtanultak vele együttélni. xD

2018. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

@5 vagyok. Nem korral jár. Én 28 évesen is így vagyok. Azért kérdeztem az önbizalmat, mert én úgy érzem nekem az alapvető probléma ebből fakad.


Még azt azért átgondolnám, hogy lehet nem a megfelelő emberekkel hozott össze eddig a sors.


Esetleg azt nem vetted még észre magadon, hogy inkább te vagy az "áldozat" a kapcsolataidban? /Neked kell inkább alkalmazkodnod, te vagy a hallgatóság inkább ilyesmik/

Ezért érezheted tehernek.

2018. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Amig te nem tudod eldönteni hogy mire vágysz,akkor más hogyan tudná ezt? Amúgy a magyar ember alapból defektes,állandóan elégedetlen és soha semmi nem volt jó neki sosem.
2018. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 Pont ez a bajom, hogy érzem, hogy ez így nem jó, de mégsem tudok változtatni. Ha nem tudsz segíteni, nem kötelező a válaszadás :)
2018. márc. 25. 23:12
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Olyat nem érzel, amit írtam? Csak kíváncsiságból. :)
2018. márc. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!