Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet az embernek párkapc...

Hogy lehet az embernek párkapcsolata, ha nincs élete?

Figyelt kérdés

Tehát tételezzük fel, hogy ismerkedem valakivel...


Az illető mondjuk mesél jó sztorikat magáról és a barátiról, esetleg mutat egy csomó képet arról hogy hol járt, hol volt stb.


Nos, én nem tudnék semmi ilyet mesélni és egyetlenegy ilyen képem sincs.


Akkor mit mondjak neki? Hogy otthon ültem egész nap és depressziós voltam?


22/F


2018. márc. 27. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld inkább a jövőbeli célokra fektetni a hangsúlyt! :)
2018. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a tudásodra. Biztos van olyan dolog, amiben jártas vagy, vagy utánaolvastál, tudod, stb., azzal rukkolj elő.
2018. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Ja, ja meg csak nézel vagy olvasol vagy hallgatsz valamit amiről van mit mondanod... és kérdezni is lehet. De előbb talán a depresszióddal foglalkozz, azon a párkapcsolat nem biztos hogy segít.
2018. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Arról mesélj ami érdekel, amit elszeretnél érni. :)
2018. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszed, másoknak olyan rohadt izgalmas élete van, mi?!
2018. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem légy őszinte! Fogadjon el önmagadért. Ha neki nem tetszik, hogy nincs szociális életed, akkor jobb nem is foglalkozni vele. Engem is ráztak már le, miután kiderült, hogy egy aszociális, otthonülő magányos lány vagyok, de nem érdekel. Majd remélhetőleg találkozom olyasvalakivel, akit ez nem zavar.
2018. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Ki találsz sztorikat és probléma megoldva. Szívesen.
2018. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Meselj magadrol, mi az ami erdekel, mit szeretnel a jovoben tenni, mi az amit szeretsz/utalsz, munka, suli stb..


Szemely szerint en sose szerettem ha valaki sztorizik vagy arrol mesel mennyi helyen jart mar. Talan mert nekem sincs eletem :)

2018. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Figyelj barátom, jól esett ezt elolvasni és rádöbbeni hogy én pont ettől féltem fiatalkoromban, hogy később ez lesz ami most veled, de nem bántam meg semmit.


Viszont mégjobban esik ha segíthetek most rajtad!

Legelőször is soha ne dumálj többet mint egy csaj, sőt magadról ne sokat, inkább kérdezz (kérdezni tudjál a lányoktól) beszélgessetek de olyan egyszerű válaszokat adj neki, sumakolj kicsit ettől titokzatossá válsz, és ez bejön a csajoknak (szerintem azért, nem mindent az első randin tud meg rólad). A lányok beszélni szeretnek magukról, szeretik ha kivácsi vagy és vannak témáid, és nem vagy unalmas mint ha magadról beszélnél, a lányok javarészt csak illemből kérdezik meg hogy veled mi a helyzet, de attól még légy nyitot vele ;)


Másodszor meg, légy őszinte mindig, ne hazudj egy nőnek sose! (csak ha muszáj) :D

Ne menőzz neki, ne vagánkodj avval hogy te régen húú menő voltál. Lesz*rjak!

Mond meg az igazat, hogy milyen voltál valójban régebben. Ez sokkal többet jelent egy lánynak, "Aranyos őszinte gyerek" leszel ettől csak.


És a többiek válaszai amit ide irtak ők is, hogy nem az számit hogy milyen voltál, hanem hogy milyen leszel.

A csajt nem a multad érdekli hanem a jövőd amit vele töltesz majd. Ne-vagánykodj-ha-nem-voltál-vagány. Csak ez a szabály és minden lehetséges, inkább legyél Szerény gyerek, és utána a csaj fog Menőnek tartani!

Szedd össze az önbizalmad ne légy zavarban evvel legyél tokos, nembaj az ha bénázol senki sem tökéletes.

2018. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keress egy nekrofilt, nekik pont az jön be ha nincs életed
2018. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!