Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 16 éves vagyok és még nem...

16 éves vagyok és még nem volt baratom, az osztalyomban emiatt “szekalnak”, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 18:09
1 2
 1/13 Ny.Gréta válasza:
Szia. Szerintem ne törődj velük mert az ő dolguk és ha nem lettél szerelmes senkibe akkor ez van nem tehetsz róla inkább ne járj úgy senkivel hogy nem is szereted.
2018. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ny.Gréta válasza:
Bocsi azt akartam írni hogy nem az ő dolguk
2018. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Akik ezzel szekálnak azok 18 éves korukra elhasznált kiégett boldogtalan hulladékok lesznek, de talán már most is azok, azért veled foglalkoznak hogy eltereljék magukról a figyelmet.
2018. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még. Na és? Van élet fiúk nélkül is, én legalábbis jól megvagyok nélkülük. :)
2018. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt barátom 16 évesen. Sőt, az osztályban több lánynak nem volt barátja 16 évesen... És, miről is maradtam le? Semmiről... Megvártam,amíg szerelmes leszek vkibe, aki viszontszeret, és most nagyon boldog vagyok így:) Abszolút nem bánom, hogy nem jártam fűvel-fával, csak mert mások igen.

19/L

2018. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi:) ez biztato,de akkor is zavar hogy nem hagynak beken ezzel..
2018. márc. 27. 20:33
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha a fiúk szekálnak emiatt, akkor mondd ezt:

- Itt vagyok, járhatsz velem, vagy tán nem mersz?

Ha a lányok szekálnak, akkor meg ezt:

- Épp kinéztem magamnak a pasidat, ugye nem baj, ha rástartolok, aztán majd meglátjuk, kit választ kettőnk közül. :)

2018. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Báró von Tarkin nálad szánalmasabb férget még nem hordott hátán a Föld. Attól még hogy te egy nyomorult vesztes vagy még nem kell másokkal is elhitetni hogy ők is azok
2018. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük! Úgyis jön majd, ha jönnie kell!
2018. ápr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Engem is szekáltak eleget. Néhány osztálytársamról nincs nagyon jó emlékem. Kissé visszahúzódó voltam. Tehát nem vágtam vissza nekik. Eszed, mint közöd? Semmi!


Ettől függetlenül hiába mutattak be bárkinek is, képtelen voltam csak azért egy kapcsolatba belelépni, hogy "legyen valakim".


Ez ellenkezett a belső értékrendemmel.

Jó néhány barátnőm várandósan ment férjhez.

Én meg tovább tanultam.

A tanulás sem volt divat, azért is szekáltak eleget.

Átvergődtem magam a kamaszkoron.


Az egyetemen sok értelmes fiúval találkoztam.

Az volt számomra a nagy barátságok időszaka.

Nagyon jó baráti társaság, csapat alakult ki.

Még most is tartjuk a kapcsolatot.


Megismertem valaki, akit nagyon is eltudtam volna képzelni páromnak. Sok másik fiút pedig visszautasítottam.

A nagy szimpátiám nem viszonozta az én érzéseimet. Nem tetszhetünk mindenkinek és nekünk sem tetszhet mindenki.


Most 28 évesen azon parázom, hogy egyedül maradok.

De még mindig képtelen vagyok kapcsolatba csak azért belemenni, hogy ne maradjak egyedül.

Lehet, háza, autója, de ha nem tudom elfogadni a közeledését, azt gondolom, hogy csak kihasználnám és bántanám a saját biztonságom érdekében. Mindenki megérdemli, hogy szeressék.


Tehát ismerkedni kell 16-évesen, de okosan.

Én nem vagyok pozitív példa, de talán ebből is lehet tanulni valamit.


Drukkolok neked!

2018. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!