Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet elviselni ha...

Hogyan lehet elviselni ha senki sem szeret?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 1. 09:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Az meg hogy létezik? Annyira rossz nem lehetsz nem igaz?? Engem azért szeretnek, igaz nem mindég van jó kedvem de senkinek semmi baja velem.

Ha vki teszem fel idős, ahhoz is járnak ki általában "beszélgetők, társalgók" tehát ahhoz hogy vki ne szeressen vkit ahhoz nagyon nagyon rossz természetűnek kell lennie!

2018. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Szarul. Vannak akik "kötelességből" azt mondják,hogy szeretnek. De ez hazugság. Manapság ez van. Mindenki játsza az eszét.
2018. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Eleg nehez ez.. Engem az a tudat nyugtat h en mar szerettem es voltam szeretve, idovel valtoznak a dolgok.
2018. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretlek!
2018. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

Én tegnap annyira rosszul voltam.

El kezdtem gondolkodni egész életem minden apró részén, mikor volt olyan amikor engem szeretett egy nő. Az eredmény az volt, hogy soha és a jelen pillanatban is mindenki tojik rám.

Meg mivel férfi vagyok ez így is fog maradni vagy évekig. Soha nem érdekelt ez senkit és soha nem is fog.

2018. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Valaki biztosan szeret, talán csak nem veszed észre.
2018. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Úgy, ha benned van szeretet mások iránt. Az emberek megérzik, ha szeretik őket, és mivel ez boldoggá teszi őket, általában viszonozzák is. Nem biztos, hogy olyan fajta szeretettel, amilyet te érzel irántuk, de a szeretetnek ezer arca van. Sokféleképpen megnyilvánulhat. Lehet ez egy mosoly, egy kedves gesztus, pár baráti szó, egy ölelés, bármi.


Sosem leszel magányos, ha van kit szeretned.

2018. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

Szia!

Mesélnél kicsit magadról?

Hátha emgszeretlek ;)

2018. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Szeretni akkor fognak ha önmagad szeretni és elfogadni fogod.
2018. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen.

Szerencsére valójában csak az érzést(gondolatot) kell feldolgoznod, hogy senki nem szeret.

Ennek egyik módja, hogy nem győzködöd erről magadat. A világot magad kerül sokféleképp lehet értelmezni. Ha mindenben annak alátámasztását keresed, hogy senki nem szeret, akkor azt fogod találni.


Tapasztalatom szerint az ember olyankor érzi, hogy a világ utálja, amikor ő is utálja az egész világot. Az egész világot meg olyankor utálod (és kívánod a pokolra) amikor valójában magaddal nem vagy kibékülve.

Senki nem szeret?

Ebben benne vagy te is, nem?

Kezdd magaddal!

Elsősorban magadat kell elviselni. Ennek van egyszerű gyakorlatias útja. Tégy értelmes dolgokat. Építs, okosodj, taníts, segíts másokat. Ettől értékelni fogad magadat.... stb

2018. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!