Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem válaszol a lány az...

Heringö kérdése:

Miért nem válaszol a lány az üzeneteimre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni miért nem válaszol a lány az üzenetemre. Eddig minden nap beszélgetünk és mindig volt téma, jól elbeszélgetünk, segítettünk egymásnak ha volt valami és taliztunk is már és tali után még többet beszélgetünk de most pár napja alig válaszol az üzeneteimre, későn is válaszol rájuk de talizni szeretne mondjuk jó régen is találkoztunk. Miért nem válaszol miért van ez?

2018. ápr. 1. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Miért fektetné az idejét valami olyanba, aminek semmi értelme nincs? Neked sem kéne.
2018. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
igaza van elsőnek, miért nem léptél? a nő megunja egy idő után.
2018. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Mert konfliktuskerülő, nem meri bevállalni a konfrontálódást, hogy őszintén megmondja, hogy nincs kedve folytatni. Inkább laposan sumákol.


Én az ilyen azonnal hagyom a getz-be, mert az én időm és energiám is van olyan értékes mint az övé, nem akarhatom én jobban. Ha meg nincs kölcsönösség, akkor kotkodács.

2018. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Buktad. Ne írj többet, ha akar valamit akkor ő fog lépni.
2018. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Mert kiderítette hogy nincs elég pénzed.
2018. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
mert most már ideje lenni a témára térni a sok felesleges fecsegés mellett, írd meg neki, hogy meg akarod d.ugni
2018. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 De dulván!
2018. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!