Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van igény ilyen jellegű...

Van igény ilyen jellegű csoportra?

Figyelt kérdés

Hát a körömrágás elég nagy befolyással van arra, hogy milyen lesz később a körmöd formája, bár ezt az örökölt tényezők is befolyásolják, nekem pl nem

Szóval feltettem nemrég egy kérdést itt

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..


Nézegettem pár csoportot ezzel kapcsolatban, de nem találtam olyat, ami nekem megfelelne. Egyrészt, nem terapeutát keresek, hanem egy olyan közösséget, amiben olyan emberek vannak, mint pl én is, és szeretnének ebből a mókuskerékből kiszakadni , és senki nem ítélkezik a másik felett, se külsőre, se belsőre, se öltözködésre -> ez már magát a terápiát is jelentheti.

Szóval húszonéves lány/nő vagyok, egyetemi tanulmányokat folytatok. A kapcsolatépítési képességem 0, persze vannak emberek, akikkel itt jóban vagyok, de nem az igazi, és tudom, hogy az én hibám. Persze jól elhülyülök, de belül sírni tudnék, komoly pszichés problémáim vannak, de elsősorban szerintem a magány váltotta ezt ki. Nem feszengeni akarok a társaságomban, és nem akarok annyira másnak se tűnni, és annak látszani, aminek a többiek előtt tűnök.

Egy olyan csoportot nem lehetne kialakítani, ami egymáson próbál segíteni? (Vagy, ha van róla tudomása bárkinek, nem tudná megosztani velem? )És így akár még barátságok is születhetnek ebből. Eléggé a szívemen viselem mások helyzetét is, szorongását, pánikját, nem csak a magamét. Hozzá kell tenni, hogy a 20-30 közötti korosztályt szeretném megcélozni ezzel, szerintem nekünk még azonosak a problémáink, egy ötven éves három gyerekes asszonnyal nem valószínű, hogy tudnék azonosulni.

Szóval szerintetek egy ilyen társaság kiépítésére lenne igénye a hozzám hasonlóknak? Privátban is megírhatjátok a véleményeteket.



2018. ápr. 4. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:

A jelek szerint van.


Az interneten, a lakóhelyeden is többet meg lehetett találni.

A másik kérdésednél megadtam a keresőszavakat, azzal könnyen tudsz keresni.

2018. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En szivesen mennek ilyen csoportba de sajnos nem ismerek egyet se. Szoval nekem lenne ra igenyem.
2018. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, rengetegen küzdenek hasonló problémával!
2018. ápr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze!

Volt már hasonló csoport de túl kevés volt az ember..és ők is csak BP-n találkoztak :/

Hátha sikerülne több embert összehozni :D

Ha létrehoztad a csoportot jelezd majd valamilyen formában.

2018. ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is támogatnám ezt.
2018. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem lenne rossz én olyan ember vagyok aki nagyon izgulós alig járok közösségbe sok rossz tapasztalatom volt régebben az emberekkel izgulós voltam alapból de ezek miatt csak erősödött. 1-2 éve lettek haverjaim de nem igazán. Talán fura emberke vagyok nem nagyon tudok sok mindenről beszélni de azért szeretnék. Kíváncsi vagyok ha valaki megismerne akarna-e tovább kapcsolatot tartani velem. szóval igen szívesen tagja lennék egy ilyen csoportnak először csak anoniman. 22f
2018. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hozzuk letre először Facebookon, utána meglátuk mi sól ki belőle. Kerdező, írj es megcsinálom.
2018. ápr. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sül*
2018. ápr. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azok, akik szeretnének ebben a csoportban résztvenni, írjanak nekem egy privát üzenetet.
2018. ápr. 29. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!