Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A viszonzatlan szerelembe...

A viszonzatlan szerelembe bele lehet halni hosszútávon?

Figyelt kérdés

#halál #viszonzatlan szerelem #fájdalom lelki szenvedés
2018. ápr. 6. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha megölöd magad, vagy pusztító életmódot élsz, igen.
2018. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem. De egy normális ember továbblép. Az állandó lelki stressz aminek kiteszed magad viszont okozhat komoly betegségeket.
2018. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az életbe is bele lehet halni hosszútávon...


De igen, ha van megtört szív szindróma, akkor ez részben hasonlóan működhet.

2018. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
hát igen ez az egyik legrosszabb érzés... Még a szakítást is ubereli.
2018. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsére nem valószínű. A túlélési ösztönök erősebbek annál. Aki nagyon a végére jut, annak is csak pár sikertelen öngyilkossági kísérlet jön össze. Ritka, akinek összejön a dolog.
2018. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
En mar 4eve haldoklom.
2018. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

A kérdés, hogy MIÉRT viszonzatlan?

Amennyiben nem mered tudtára adni és ily módon plátói, akkor magadat emészted csupán. Tedd érzéseid nyilvánvalóvá valamilyen módon és akkor legrosszabb esetben egy csalódás fog érni, de megnyugszol. A másik esetben, ha TUDJA, hogy te hogyan érzel, de nem viszonozza, akkor meg ne rohanj olyan szekér után, ami nem vesz fel. Találd meg a módját, hogy elfelejsd. Ha máshogy nem megy, kérd ki egy pszichiáter segítségét. Az előítéletekkel ellentétben ez utóbbi lehetőség egyáltalán nem "gáz", vagy ciki...

2018. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem elképzelhető, de kicsi az esélye. Idővel amúgy is halványul a szerelem, a viszonzatlan főleg.
2018. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem halványul. Érzem a fojtogató, szorongó érzést amikor az jut eszembe én nem vagyok szeretve. Az egész mellkasomban, szúr a szívem. Az időseknek amikor pár napra a párjuk után meghalnak,”meghasad” a szívük ezért írtam lehet ez lesz velem is?
2018. ápr. 13. 15:07
 10/12 A kérdező kommentje:
idősek *
2018. ápr. 13. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!