Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnám így túlélni a...

Hogy tudnám így túlélni a szombat estéket?

Figyelt kérdés
Sajnos nincsenek haverjaim akikkel el tudnék járni szórakozni ugyanis valamiért sosem tudtam úgy igazán ismerkedni senkivel. A hétköznap estéken ritkán jön csak elő az egyedüllét érzése de szombaton valamiért általában nagyon magányos és rossz kedvű vagyok.

2018. ápr. 7. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Menj el egyedül. Nézz ki egy koncertet amit szeretsz és menj el rá. Majd találsz ott barátokat. Vagy ismerkedj lányokkal. Én is így kezdtem, aztán lett egy csomó barátom. Vagy olvass otthon valami könyvet ami leköt de attól nem fog változni semmi. Esetleg csatlakozz a facebookon valami túracsoporthoz, napközben menj el velük kirándulni. És estére olyan fáradt leszel, hogy nem lesz időd gondolkozni meg szomorkodni. Minden hétvégére ki vannak írva túrák, bárki mehet, ingyenes, és a többiek sem ismerik egymást, örülnek az új embereknek.
2018. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
Tul lehet elni. Jatszal. Vagy ismerkedj neten, barmi. Gondolom nincs tesod se. Csinald amit szeretsz, foglald le magad.
2018. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Gondolj bele, hogy mennyit segített a nyafogás, és mennyit segíthetne, ha valami hasznosat csinálnál!
2018. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk akkor mozdulj ki az önsajnálat helyett. Vagy mit vársz? Toljunk neked a szobádba csajt/pasit? Szerinted csak úgy lehet elmenni szórakozni, hogy ott van az ember körül 10 másik?
2018. ápr. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Hany eves vagy? :) Gyere, menjünk bulizni.
2018. ápr. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Most közlöm, hogy férfi vagyok...
2018. ápr. 11. 08:58
 7/20 anonim ***** válasza:
41%

Szia.

Hány éves vagy?

Hol laksz?

2018. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
26/F Nekézseny
2018. ápr. 12. 22:01
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
fu megnéztem ezt a nekézsenyt, hát elég lehangoló, de talán túrázni lehet
2018. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Nem olyan vészes, ott van Barcika meg mindent.

Bár megértem.

Anno tiniként hiába eljártam meg volt kivel, egy hétvége kimaradt, már minden bajom volt.

És jah, főleg a szombat volt szar.

2018. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!