Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnék fejlődni?

Hogy tudnék fejlődni?

Figyelt kérdés

Egy 20 éves nagyon visszahúzódó fiú vagyok, és van egy problémám, amit szeretnék hosszú évek után végre megoldani.

A problémám az lenne, hogy megtanulni ismerkedni, barátkozni fiúkkal, illetve lányokkal. Hogy tudnék ismerkedni, legfőbbként lányokkal? A fogaim felül nagyon görbék, és emiatt nagyon félek, hogy elutasítanának.


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2018. ápr. 10. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy tudatosítod magadban, hogy mindenkinek vannak hibái, senki sem tökéletes. ;)
2018. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olcsó verzió: fogszabályzó. Drága: új fogak.


Én se vagyok nagy szociális ember, de ha lánnyal, ha fiúval kell társalognom, én mindig iszom, mert a pia nélkül be vagyok feszülve, szorongok. Persze érezni kell a piálásnál a határt, hogy ne azt vegyék észre, hogy egy részeggel beszélnek.


Közös téma, érdeklődés fontos.

2018. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A görbe fogaid lehetnek egy másik ember számára szexisek is. Az ismerkedést csak gyakorlással tudod megvalósítani. Ha másként nem megy, figyeld meg mások hogyan csinálják és alakítsd ki a saját stílusodat. Előbb utóbb sikerülni fog.
2018. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!