Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom tovább elviselni a...

Nem bírom tovább elviselni a magányt, ki akarom ölni magamból az emberek iránti szükségletemet? Hogyan lehet? Hogyan váljak pszichopatává?

Figyelt kérdés

Komoly válaszok érdekelnének.


Ha kell mindent elfolytok, hogy ne legyenek ilyen szükségleteim, nem bírom tovább. Nem bírom tovább a gyengeséget.


Köszönöm.


21l


Privátokat nem kérek.


2018. ápr. 13. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
nyugi nem kapsz privátot, mert senki se szereti a problémás csajokat. Az élet majd eldönti mi lesz a sorsod, de sajnáltatás nagyon rossz pont :(
2018. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi fogsz kapni privátot, amint meg látják az "L" jelzőt. A kiéhezetek éjt nappallá téve fognak zaklatni a privátokkal. Jó helyre jöttél, de még jobb lett volna, ha a szex kategóriában teszed fel. :D Sajnálatos módon nem mindenkiből lehet pszichopata, szóval inkább törődj bele, hogy érző ember L-vagy.
2018. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megnyugtatásként én nem fogok küldeni neked. Soha nem küldtem senkinek egyetlen egy privátot sem, szóval megnyugodhatsz. Azt se tudom hogy kell. :D
2018. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Leszarom ki szeret és ki nem. Pszichopata akarok lenni.
2018. ápr. 13. 18:30
 5/18 A kérdező kommentje:
Amugy a sorsom a halál, vagy a pszichopátia.
2018. ápr. 13. 18:31
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindenki sorsa végül a halál, úgyhogy ebben nincs semmi újdonság, mellesleg munkanélküli lennék, ha nem így volna. Én gyűjtöm be a lelkeket. :D Nem te döntöd el, hogy pszichopatává válsz, nincs meg rá a hajlamod. Egy pszhiopata nem tesz fel ilyen kérdéseket. De a remény hal meg utoljára!
2018. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Beteg vagy.
2018. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig pszichopatának születni kell :D 21 évesen lehetnél ennyire életképes, hogy legalább rá tudsz keresni egy ismeretlen szóra az interneten.
2018. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Vagyok annyira életképes, és nem egyértelmű hogy csak születni lehet annak.
2018. ápr. 13. 21:37
 10/18 anonim ***** válasza:
Mégse lehetsz annyira életképes, ha nem bírsz utánanézni, mi a különbség a pszichopata és a szociopata között 😂
2018. ápr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!