Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért mondogatja mindenki meg...

Miért mondogatja mindenki meg miért gondolja mindenki azt, hogy egy magányos ember simán tud változtatni a helyzetén?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok és nincsenek barátzaim. :( Élőben is meg neten is mondogatja mindenki, hogy barátkozzak, nyissak mások felé, változtassak...


Próbálkozom, a jelenlegi munkahelyemen 1-2 embernél próbálkoztam (visszautasítottak) és nem rég a fejemhez vágták, hogy zaklatom az embereket...


Tényleg nagyon könnyű kitörni a magányból, ha próbálkozol akkor meg ezért ítélnek el...


Közben fel se fogják nagyon sokan, hogy milyen az ha kiközösítenek, hétvégente nincs kihez szólni, a közös programok hiányáról nem is beszélve... :(



2018. ápr. 14. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Pénz nélkül nem lehet, ha csóró az ember akkor egyenes út vezet a kukába, nem tudom, miért gondolják az emberek tényleg, hogy megy valaki aztán széjjel rúgja a világot. Nincs pénzed, de olyan végzettséged ami fizet , jól fizet akkor halott ember vagy.


Jelenlegi munkahelyed : Nem lehet ajtóstul rontani a házba, nem ismernek, ehhez idő kell, évek is talán, de lehet az sem elég, mindenki éli a saját életét, nem barátkozni járnak a munkahelyre hanem dolgozni. Persze vannak olyan helyek ahol meg pont a fordítottja az igaz.

2018. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
* de olyan végzettséged SE
2018. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írj, ha pesti vagy! Hasonló gondokkal küzdök.


25f

2018. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben vagyok én is...amikor össze jönne legalább egy netes társaság kiderül hogy mindenki Budapesti.
2018. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert egy "normális" ember fel sem fogja, hogy mit küzdünk egy kis társaságért. Neki simán megy az ismerkedés, nekünk meg nem. Nem lehet csak úgy változtatni rajta. Nem tudsz egy pillanat alatt az lenni, aki nem vagy, csak mert ez minden vágyad.
2018. ápr. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem voltak barátaim régebben, azt hittem sosem lesz, de mégis lett. Én egy okj-s tanfolyamon szereztem.

Szerintem az emberek furának tartanak téged. Legalábbis az átlaghoz képest. Az ilyen emberekkel nem nagyon szoktak barátkozni. Keresgélj a neten csoportos programokat, előadásokat ilyesmi. Ott lehet ismerkedni, veszteni valód nincs. Az a gond (velem is ez volt), hogy nagyon rágörcsölsz a témára. Próbálj meg lazább lenni és ne görcsölj ezen, mert az egyáltalán nem segít.

2018. ápr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!