Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szakítás határán vagyok,...

Szakítás határán vagyok, egyedül. Mit tehetnék, hogy elviselhetőbb legyen?

Figyelt kérdés
A barátommal megromlott a kapcsolatunk és már több mint egy hónapja semennyi időt nem töltöttünk együtt. Azt hiszem szakítani fogok vele mert ez így minden csak nem kapcsolat. 4 és fél éve vagyunk együtt. Külön lakunk de sok időt töltöttünk együtt, a hétvégéket mindig, most pedig üresnek érzem az életemet, hogy nincs kivel lenni. Egy fiú ismerősömmel elkezdtünk beszélgetni de már nagyon régen találkoztunk. Kevés barátnőm van és nem nagyon érnek rá, aki volt az pedig elköltözött messzire. Annyira magányosnak érzem magam és unatkozom így. Hiányzik a társaság de nem tudom mit tehetnék. Van valami ötletetek?
2018. ápr. 14. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól még nem üres az életed, mert nincs kivel lenned. Néha jobb egyedül, mint mások hülyeségét hallgatni,alkalmazkodni.

Most rád szakadt a hétvégi egyedüllét, mert eddig mindig volt valaki melletted. Ráérsz olvasni, gondolkozni, és néha olyan jó a csend...csak úgy befelé figyelni.

Értelmes emberek jól elvannak (néha) egyedül is.

A szakítás olyan, mint a pocsolya...felkavaró, de hagyd, hogy leülepedjen, és ezt magaddal tudod legjobban megbeszélni.

2018. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok csak nekem semmilyen barátnőm nincs se facebookom. Én is a langyos sz arban tengődök hónapok óta mert nem tudok lépni. Így is tök magányos vagyok hogy"együtt" vagyunk nem értem miért nem tudom meglépni ezt, mert ugyan az lenne nélküle is mint vele. Én már egy barátnőnek is örülnék csak lenne valami társaságom.
2018. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs rosszabb a társas magánynál. Van társatok (?), ezért nem akarnak barátkozni az egyedül lévők, hiszen ők "csak"

harmadikok lennének, arra pedig nem vágyik senki.

Ha elmondod, nem jó a kapcsolatod, jön a kérdés: minek vagy vele? Félsz szakítani? Gyávának tart, és már nem biztos, hogy akar barátkozni.

Kár az elvesztegetett évekért..

2018. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress egy másikat!
2018. ápr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Badattitude ***** válasza:

Ahhoz, hogy megoldást találj a gondjaidra, el kell távolodnod tőle és onnan szemlélni azt, mint egy távoli fát. Így a nagy egészet látod, és nem kötnek le az orrod előtt felbukkanó apró részletek. Így egyből lesz igazi kérdés. És a kérdések általában a választ is rejtik .

De íme némi trükk, ami gyorsan átlendíthet a " lelki katatónián " . :) Csinálj, avagy csináltass új frizurát. Ha eddig nem, akkor mostantól viselj vidámabb, életigenlést sugárzó pasztell színű ruhákat. Nyugi ! Nő vagy ! Tuti jól állna ! :) Rendezd át a lakásodat, avagy házad belterét. Így ha haza térsz, tükörbe nézel teljesen más kép fogad, mint eddig. Ez a megújhodás érzéséhez hatalmas lendület. Egyfajta lelki szellőztetés. :) Nem beszélve arról, hogy az emberektől is fogsz visszajelzéseket kapni. Mi pasik amúgy is zajos sikert rittyentünk egy csinos nő láttán. ( Persze én nem. Azért sem ! :D )A soraidból az derül ki, hogy ( Kifogytál a söreidből..:) )kicsit bekérgesedtél. Eleve egy ismerőssel kezdtél el beszélgetni. Nincs ezzel baj ! Az ember a természetéből fakadóan nem szereti elhagyni a komfortzónáját. Ez természetes. De Te most megteszed. :D Hasonló a hasonlónak örül, mondják. :) Tendálj magadba afelé , amerre a hozzád hasonló beállítottságú emberek mozognak. Teszem azt, szeretsz bringázni? Mindig vannak szervezett bringa túrák. És nem csak a baromi drága gépeken tekerőknek, hanem a hétköznapi, tekerni vágyóknak. Ez csak egy példa. Menj emberek közé ! Legyen benned szándék, láss hozzá és a többi jön magától. Viccelsz ? Egy új frizurás, pasztell színű ruhában tündöklő nőnek ? Naná ! :) Egy biztos : ne a nettől várd azt, amit érthető okokból a való életben akarsz megélni . :)

2018. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!