Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha egyszerűen nem...

Mit tegyek ha egyszerűen nem tudom elviselni valaki hiányát?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 05:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Élsz, nem? Tehát el tudod viselni. Amúgy elköltözött, meghalt, otthagyott? Nem mindegy.
2018. ápr. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Arra gondolj, hogy a függőségeinket magunk teremtjük. Nem tudatosan és szándékkal, de belőlünk fakad.

Ennek oka lehet az önszeretet hiánya, hogy magadat nem értékeled eléggé, csak úgy érzed magad egésznek, ha valaki van melletted.

De lehet a most éppen hiányolt személy is egy manipulatív, nárcisztikus aspektusokkal bíró ember, aki megfertőzte a lelkedet, mint egy számítógépvírus.


Tiszta tudattal, nem jóban és rosszban gondolkodva az ember elérheti a tükörszerű tisztán látást. Ezt meditációval, meg lehet valósítani. És bátran tedd fel magadnak a kérdést: miért hiányzik? Ki, mi vagyok én, mi a dolgom? Mit helyettesített ez az ember?


Lényeg: ne akarással és önmegerőszakolással gyepáld magadat az elengedéssel, mert az nem elengedés, ha figyelmen kívül hagyod a meglévő érzelmi szálat.

De ha vissza tudod magadban fejteni, hogy ez a kötődés hol gyökeredzik, közben meg szereted és tiszteled magadat, akkor sikerülni fog.


Ha rendben vagyunk magunkkal, akkor a mentális jól létünk nem függhet külső dolgoktól, másik személyektől. Tehát magadon dolgozz, és lesz eredmény.

2018. ápr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valaki otthagyott. Ez nagyon fájdalmas érzés, én úgy tudtam elviselni, amikor ilyen történt velem, hogy egyfolytában mondtam az esetet a barátnőimnek, hívtam a lelki segély telefonszámát, ott anonim elmesélheted, mit történt (a telefonszámot megtalálod a google-ban is), aztán úgy egy-két év múlva már sikerült elfelejtenem az illetőt, de addig nagyon rosszul éreztem magam a bőrömben. Egyet nem szabad tenni: írni, telefonálni neki. Ha otthagyott, akkor semmilyen jelzést nem szabad tenni!!!
2018. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Velem is ez van, én is ezt a választ keresem, de sajnos nem találom
2018. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 válasz01ado válasza:
Ugyan igy vagyok vele ...de ha valaki arra késztet mint mondjuk mondjam meg neki hogynem birom nélküle ...azt ne ms döntse el igaz ha nem mondom el neki akkor még jobban szenvedek de igy legalább érzem hogy nem késztetnek ...szerintem probálj másra figyelni és ne arra amire vagy akire nagyon akarsz énis el tudtam feljteni és minden nap egyre jobb és jobb lett csak sok sikert tudok kivánni
2018. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nagy Ő-től engem a távolság szakított el.

Életem legfeketébb másfél éve következett (közben váltóműszakban dolgoztam, és iskolába is jártam, de társat nem találtam).

Másfél év múlva elutaztam hozzá. Találkoztunk. Érzelem már nincs, rosszkedv az igen. Egy másik városban egy rég nem látott barátommal találkoztam, aki örömében átölelt. Akkor elillant a rossz kedvem.

2018. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ilyenkor el kell viselni. Esetleg hazudd magadnak, hogy nem is szerettétek egymást.
2018. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Helloka! Eloszor is> Fel a fejjel!!

Legyen tartasod, szerezd vissza az onbizalmad!

Probalj arra gondolni, hogy vele is jo volt, de egyedul sem rossz... fel kell talalnod onmagad. Gondolatban keszits egy listat miket szeretsz csinalni (pl. zenet hallgatni, cdt irni, filmeket nezni, setalni, shoppingolni stb.) es koncentralj ezekre a dolgokra. Irj egy kepzeletbeli listat az "illeto" rossz tulajdonsagairol! A legfontosabb hogy ne hagyd el magad, ne merulj el az onsajnalatban, hiszen az elet sosem all meg, mindig megy tovabb. Szepitsd a kulsodet (nalam ez mindig bevalt)! Ez is nagyon jo hatassal van az onbizalomra.

A legfontosabb hogy tuzz ki CELOKAT magad ele, amik motivaciot adnak a folytatashoz,ahhoz hogy minden reggel legyen ertelme felkelni.

Az elozo hozzaszolo irta hogy sokat beszelt a dologrol a baratnoivel...ez is szuper otlet, beszelj rola sokat, es egyszer csak azt fogod eszre venni hogy mar te magad is unod a temat, mar nem is erdekel.. Az elet mindig uj lehetosegeket kinal, ahol "bezarul egy kapu, ott mindig kinyilik egy masik" ezt ne feledd!!!!!!

2018. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!