Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy jöjjek ki a gödörből?...

Hogy jöjjek ki a gödörből? Van egyáltalán kiút?

Figyelt kérdés

Zúdítom az infót.

32 éves nő vagyok.

8 év után a férjem megcsalt és eldobott magától, mikor gyerekkel próbálkoztunk. Most válunk. Nem akarok visszamenni hozzá (ő talán már bánja a döntését, de engem annyira megbántott, hogy nem békülök ki vele).


Van egy új partnerem. Sikeresen elkaptam tőle a HPV vírust. Szerencsére csak egy alacsony rizikófaktorú törzset, de kellett, "mint egy falat kenyér" az autoimmun pajzsmirigy és nőgyógyászati betegségeim mellé, amelyek meddővé tettek.

Valószínűleg csak lombikkal lehet gyerekem, ha lehet egyáltalán.


Egyedül élek, egyedül vagyok és rettentően magányos.


Az új barátomra nem lehet számítani. Rendes srác (attól eltekintve, hogy hülye és felelőtlen volt, és egy pár hónappal korábbi futókalandból szedte össze a HPV-t valószínűleg), de nem akar/mer elköteleződni. Nem mennék bele, de a lényeg, hogy fél összeköltözni, rémes családi háttér van mögötte alkoholista, verekedős szülőkkel, így tart a komoly kapcsolatoktól. Még sosem volt komoly barátnője, még sosem lakott együtt lánnyal.


Tehát nagyon úgy áll a dolog, hogy nem lehet rá építeni.

Ha most szakítok vele vagy ő szakít velem... Kinek fogok kelleni?

Hiába vagyok szép arcú, jó alakú, intelligens nő (Légyszi, ne savazzatok... Tisztában vagyok az előnyős és kevésbé előnyös külső tulajdonságaimmal. Alapvetően "jó nő" vagyok, de így...?)

Kinek fogok kelleni nemi betegséggel, két komoly autoimmun betegséggel, úgy, hogy csak lombikkal lehet gyerekem?


Enyhe depresszióval küzdök. Járok terápiára hetente, de csodát a pszichológus sem tud tenni. A munkámat ellátom, dolgozom, de ezen felül teljesen bezárkózom és alig találom a motivációt a legkisebb mindennapi kihívásokhoz. A barátaimmal, családommal beszélek a gondjaimról, de teljes mélységében nem, mivel úgysem tudnak mit mondani erre, úgysem tudnak segíteni, és nem akarok állandóan panaszkodni. Ki szereti az olyan embert...?


Hetekig nem főzök, alig bírom magam elvonszolni vásárolni élelmiszert. Hülyeségeken élek, puffasztott kölesen meg gyógyszereken. Sok gyógyszert szedek a betegségeim miatt, és sok vitamint, mindennek ellenére állandóan beteg vagyok. Egy-két havonta ledönt a lábamról egy vírus vagy gyulladás. Biztos vagyok benne, hogy a rossz lelkiállapot miatt betegszem meg ilyen könnyen.


Hogy van ebből kiút? Nem látom a fényt az alagút végén, ha értitek, mire célzok. Csődtömegnek érzem magam, fizikai és lelki roncsnak. Nincs erőm... Nincs erőm ehhez az egészhez. Mi értelme van?


2018. ápr. 15. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Őszintén szólva egyszer mindenkit utolér a sorsa.


Elég egy pici döntés és el lehet cseszni az egész életet de mindig van visszaút és küzdeni kell.


Nincs olyan betegség amit nem lehet gyógyitani, nem csak te vagy magányos..szerintem kapcsolatban is magányos az ember, és azt hiszem nem ez az egyetlen fő cél főleg ebben az esetben.


Morbid leszek pedig tényleg nem akarlak megbántani járj el orvoshoz probálj meg mindent megtenni azért hogy megyógyúlj és vegyél a múf**t. Most ennyi pattant ki a fejemből de én eléggé fura srác vagyok.

2018. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves egyes, tényleg elég fura vagy, de köszönöm, hogy írtál. Eddig csak te vetted a fáradtságot, hogy próbálj valami tanácsot adni. Köszi.
2018. ápr. 15. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sincs veszve. Innen már csak felfelé vezet az út. Az mindenképpen "jó" hogy jársz terápiára, ebből is az érződik hogy élni akarsz, tenni a rossz dolgok ellen :).

Erős vagy, ezután pedig még erősebb leszel. Noss a párodat illetően ha nem érzed azt hogy, tart valamerre a kapcsolat és ő minden kisebb elköteleződéstől tart, akkor így nem sok értelme.

Egyedül meg nem fogsz maradni, ha még te is tisztában vagy azzal hogy jó nő vagy. Ha szeret valaki elfogad úgy ahogy vagy. :)

2018. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Drága hármas, köszi szépen. Rendes vagy, jól esett olvasni, amit írtál.
2018. ápr. 15. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit :)

(Ha úgy érzed hogy szeretnéd ki beszélni magadból a problémákat, írj nyugodtan privátban, szívesen meghallgatlak.)

2018. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annak fogsz kelleni, aki szeret. VAN KIÚT! Ez a legfontosabb. Csinálj valamit, mozdulj ki, és hidd el, hogy kellesz valakinek! Beszélges ismerősökkel, barátokkal és a partnereddel!
2018. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Michael Leroi válasza:
Légy jó, légy jó mindhalálig. Szerettesd meg magad, és ha valaki megszeret, akkor jóban rosszban melletted marad. Mindig van kiút!!!! Én 15 éve a tv2 teletextes csetes oldalán ismertem meg a páromat. Se én, sem ő sem tökéletes. Csak türelem kell hozzá, és tolerancia, de az sok. Minden zsák megtalálja a foltját, ha türelmesen keresi. Sok sikert.
2018. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!