Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szánalmas vagyok, ha fel...

Szánalmas vagyok, ha fel akarom adni?

Figyelt kérdés

22 vagyok, pánikbeteg, depressziós, és gerincbeteg, annyira, hogy fizikai munkát nem is végezhetnék. Ennek ellenére, a tanulmányaimra való gyűjtés miatt egy gyárban dolgozom. Magát a gyárakat teljes szívemből utálom, de kénytelen vagyok itt melózni, de egyszerűen nem bírom se mentálisan se fizikailag.

Puhány vagyok ha feladnám? Csak a baj ott van, hogy helyette semmi más lehetőségem, de nem bírom :(



2018. ápr. 16. 20:38
 1/7 A kérdező kommentje:
A fizetés meg vicc (110 ezer), cafetéria nélkül
2018. ápr. 16. 20:41
 2/7 anonim válasza:
58%
Semmi más lehetőséged nincs? Egyébként nem lennél szánalmas, mert eddig kitartottál! Másnak semmilye sem fáj, mégsem dolgozik😂
2018. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs más lehetőség. Sajnos.
2018. ápr. 16. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom, könnyű mondani, de szívd fel magad, és azért is nyomjad keményen, adj egy pofont a fájdalomnak, meg a hülye érzéseknek, és csak a céljaidra fókuszálj. Ha végre sikerül elérned azt amit szeretnél, büszke leszel magadra, és jogosan.
2018. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne volna más lehetőséged a gyári munka helyett? Számtalan más munkakör létezik, amely kevésbé megterhelőbb fizikailag, és nem igényel semmilyen magasabb végzettséget.
2018. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pszichiáter írt fel neked gyógyszert?
2018. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el penztarosnak mekisnek irodaba vagy ahova felvesznek az egeszsegedet ne kockaztasd meg jobban.
2018. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!