Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sz*r az életem. Sőt nincs is...

Sz*r az életem. Sőt nincs is életem. Hogy szocializálódjak?

Figyelt kérdés
Itthon ülök egész nap csak boltba szoktam elmenni kaját venni. 0 barát 0 ismerős, barátnő nincs és 1 ilyen élettelen unalmas sz*ralakkal nemis akarna ismerkedni senki..nincs hova menjek és nincs is kivel:/ Hogy törjek ebből az "ördögi kőrből" ki? Hogy kezdjek neki? Lehet e egyáltalán úgy csajozni hogy semmi életem tehát semmi érdekesség bennem? Fb-m sincs míg másoknak van és szószerint tök sz*r nézni ahogy mások nem küzködnek ilyennel mint én. Mit lehet ez ellen tenni? Hogy kezdjek bele hogy ismerősöket csinálok? Van kiút? Vagy fogadjam el hogy 1 sz*rdarabként élem le az életem aki ha majd meg döglik csak a családtagjai fogják tudni mert más nemis tudja hogy létezik?:(

2018. ápr. 20. 23:54
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Amúgy 17F
2018. ápr. 20. 23:56
 2/21 anonim válasza:
ugyan ez D: 18/f
2018. ápr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2 Részvétem:/
2018. ápr. 21. 00:12
 4/21 anonim ***** válasza:
Osztalytarsaid, evfolyamtaraid? Menj el edzzeni vagy valami ott is lehet ismerkedni. Csinalj valamit mindenkepp mert az onsajnalat nem segit😛 fbt csinalni meg 5 perc maris kegoldhatod az egyik problemadat.
2018. ápr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Esti gimis vagyok ahova nemis kell szinte bejárni szóval onnan is 0 ismerettség, fb-t hiába csinálok attól még senki nem fog ismerni ki kedvelné pl a profilképem? Amugy se szeretek képet csinálni magamról mert annyira 1 b*zi kinézetü fejem lesz rajta:/
2018. ápr. 21. 00:18
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém, ha ilyen negatívan gondolkozol, mit vársz? Nem fog a sült galamb a szádba repülni. Adtak tanácsot előttem, de csak kifogásokat keresel. Regisztrálj ismerkedős oldalakra, van egy pár. Vagy menj el sétálni, mozdulj ki, menj dolgozni. Ismerkedni bárhol lehet.
2018. ápr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"Itthon ülök egész nap csak boltba szoktam elmenni kaját venni."

"nincs hova menjek"


Mi akadályoz meg abban, hogy keress valami programot magadnak?



"semmi érdekesség nincs bennem"

Miért nem fejleszted magad?

Ha ennyi szabadidőd van, bármit csinálhatnál, ami hasznos. Képezd magad!


"fogadjam el hogy 1 sz*rdarabként élem le az életem"

Miért nem teszel ez ellen valamit?

A kesergés nem vezet sehova.


Nem attól vagy magányos, hogy egyedül vagy.

Egyedül is lehet teljes, és boldog életet élni. (valamennyire...)

2018. ápr. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

önmarcangolás még lejjebb visz, használd ezt az időd arra, hogy új dolgokat tanulj, zenélj, vagy programozz, főzz,


ha állandóan azon jár az agyad milyen jó lenne ha lenne ez meg az, ahelyett h értékelnéd amid van, semmire nem vezet


csak nagy mélységekből merített tapasztalatok után tudod igazán értékelni a jót


ja és csak simán nézz magadba, valószínűleg, van oka amiért senkivel sincs kedved menni "lógni"


egy otthon sokat lévő egyén//24f

2018. ápr. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Innen tölthetsz le animéket ipari mennyiségben:


[link]


Nincs mit!

2018. ápr. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%

Naiv dolog azt gondolni,hogy egy láthatóan depressziós embernek segítség ilyen közhelyes tanácsokat adni és motivációs szövegeket lenyomni. Ezekkel a dumákkal legfeljebb kitörölheti, de utána még a WC se viszi le szívesen.

Más állapotban van, így a viselkedése kívülállók számára megfelelõ ismeretek és empátia hiányában természetesen megmagyarázhatatlan.

Viszont léteznek jó szakemberek akik mindkettõvel rendelkeznek, és õk a legkompetensebbek a segítségnyújtásban. Tehát szerintem érdemes lenne egy pszichoterapeutát vagy terápiás csoportot keresned, mert nyilván oka van annak hogy ilyen a szociális életed és azokat kell feltárni, megoldani.

2018. ápr. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!