Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Néha szoktam úgy érezni, hogy...

Néha szoktam úgy érezni, hogy az életben teljesen egyedül vagyok, pedig ez nem igaz. A suliban eddig teljesen jól megvoltam, aztán a hétvége óta egy ilyen hányós betegségbe estem. Lehet, hogy a stressz miatt van? Vagy esetleg vírus?

Figyelt kérdés
Persze egy kis magánélet is kell, de az érzelmek, gondolatok teljesen felkavarják a gyomrom. Ez már egy hete tart. Voltam már orvosnál, de ő csak egy kis vírusra gyanakodott. Már azóta sokkal jobban vagyok szerencsére, de még valami motoszkál belül. A válaszokat előre is köszönöm!
2018. ápr. 21. 11:13
 1/2 anonim válasza:
A stressz is közre játszhat...(valószínűleg azért érzed furán magad..olyankor sok embert elfog egy érzés),de valami vírus is kellett, hogy legyen, mert csak a stressz nem jinném, hogy ennyire ledöntene a lábadról...de, ha még érzed akkor jobbulást és remélem sikerül orvosolnod a stressz okát☺
2018. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Stressznek hívják.

Ès ahogy idősödsz mèg az időjárás ès frontok is bezavarnak.

2'ès fèl ève tart a covid elnyomás ,minden kínjával. Hogy ne lennèl feszült levert stresszes ès fáradt!

2022. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!