Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen fiúról? (írnátok kort és nemet? )

Figyelt kérdés

23 éves, és szokott egyedül járni szórakozni, járkál a városban, beül helyekre és pl megiszik valamit, és ha úgy alakul beszélget is idegenekkel, ismerkedik....Nem egy élettelen srác, aki senkivel sincs jóban, szokott beszélgetni emberekkel, vannak haverjai, de mégis egyedül megy szórakozni általában, jól érzi magát egyedül is. Ráadásul jól is néz ki, meg olyan magabiztosnak tűnik, de nem tudom, furcsa nekem, mivel ha belegondolok, a legtöbb ismerősöm (főleg a fiúk) egyedül nem szívesen megy sehova.

20/L



2018. ápr. 21. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

életképes..önálló..van élete


hasoló25fnemazért

2018. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Vannak haverjai, mégis egyedül jár el szórakozni? Ööö, na ne mondja már senki, hogy ez nem fura o.O Fogalmam sincs, mi oka lehet erre. Viszont annyi biztos, hogy tényleg nem egy elveszett gyerek, van önbizalma és azt csinálja, ami neki tetszik.
2018. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom tipikus extrovertált. Ők azok, akik el vannak a felszínes haveri kapcsolatokkal. neki egyszerűen ez a jó, eg a normális. Nincs milyen véleményt mondani róla 😃 Személyiségbeli dolog, nincs köze a neméhez.
2018. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem.
2018. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ridamov ***** válasza:

Amúgy igen. Önálló, barátkozásban nem szorul, segítségre, szereti a rövid "kapcsolatokat"/beszélgetéseket. Egyszerűen jó légkört teremt és jó embereket fog ki (ezalatt azt értem van közöz témájuk, stb.)


13L

2018. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még arra lennék kíváncsi, hogy ha egy lány pl meglát egy ilyen srácot egyedül, akkor mit gondolhat róla? Én személy szerint nem tudnám hova tenni, de én mondjuk ritkán járok bulizni, de mások mit gondolhatnak, bejön nekik az önállósága, vagy inkább taszítja őket, hogy egyedül van?
2018. ápr. 21. 22:59
 7/13 A kérdező kommentje:
3-mas, nem inkább introvertáltat akartál mondani? Csak mert ez a srác olyan. Introvertált, tudom róla, igaz vannak ismerősei, kapcsolatai, de ahogy írtad, felszínesek, nincs senkivel olyan nagyon közeli kapcsolata, inkább befelé fordul szerintem.
2018. ápr. 22. 01:17
 8/13 Umaku ***** válasza:

Ha egy srác egyedül van akkor sokkal “könnyebb” célpont.

Ha ott lennének a haverok biztos nem mernék pl rámosolyogni, de így egyszerübb.

De egyébként egyértelműen, ez inkább emberfüggő.

2018. ápr. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En lany vagyok,hasonlo es legbelul maganyos.Persze bulizni nem jarok, foleg nem egyedul...ja es nincs sok baratom se...😣
2018. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
valojábán ö egy 12putonyos sorozat gyilkos a leírás alpján mint kriminál pszihologus igen bátran merem kijelenteni hogy ez egy 12 putonyos sorozat gyilkos és valojában az áldozatait keresi a füstös csehokban ezért kerüli a barátait mert kel neki az inkognitó.mert igen furcsa ha vki egyedül is jól érzi magát.HA ILYET LÁTUNK ÉRDEMES LEFOTÓZNI MAJD FEJVESZTVE A RENDÖRSÉGRE SZALADNI ÉS TORKUNKK SZAKATÁBOL ÓRDITANI HOGY 12 putonyos sorozat gyilkos MAJD TELFONUNKAT AZ ÉGNEK TARTANI HOGY TAPS vihart kapjunk a páratlan meg figyelö kézségeink véget
2018. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!