Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen jelentéktelennek...

Teljesen jelentéktelennek érzem magam. Szerintetek mit tudnék ezzel kezdeni? 19/L

Figyelt kérdés
Úgy érzem abszolút semmilyen nyomot nem hagyok az emberekben, mindenki semlegesnek tart, általában el is felejt egyből. Barátaim nem igazán vannak, a kis 3-4 fős körben is általában láthatatlan vagyok. Barátkozni próbálok már hónapok óta, de semmit nem sikerült elérnem. Barátomat az ismerősei, haverjai folyamatosan ide-oda hívogatják csajozni, sztriptízbárba, stb. mintha én nem is léteznék, mintha nem is lenne kapcsolata, talán még nőként sem tekintenek rám (leszögezném hogy mindent visszautasít egyértelműen, nem ez zavar). Az osztályomból szerintem egy olyan ember nincs, aki foglalkozna velem vagy tudna rólam mondani bármit is... Érez valaki hasonlóan? Esetleg van bármi ötletetek, hogy mit lehet ilyenkor csinálni? Én úgy érzem próbálkozom, de tényleg ennyire unalmas lenne a személyiségem?

2018. ápr. 22. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerezz uj barátokat
2018. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbálok, de nekem úgy tűnik nincs olyan lány, aki nyitott lenne barátkozásra... Mindenkivel beszélgetünk egy jót, de aztán ha én nem írok, akkor engem nem keres senki.
2018. ápr. 22. 23:39
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Ne add fel a reményt, fiatal vagy. Tudom, sablonszöveg, de igaz. Figyeld, legalább a barátod ott van melletted, van akinek az sincs.
2018. ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mádár0218 ***** válasza:
Akkor szerezz fiú barátokat, akik elhívogatnak ide oda, és nőként tekintenek rád
2018. ápr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Vagy ha tényleg az a baj, hogy nem kapsz elég figyelmet a barátodtól, keress mást, aki szeretni fog és érdekled majd. Én ezt csináltam és nem bántam meg. 25L
2018. ápr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ideje barátkozni. Ha érdekel a dolog, akkor írj. F/19
2018. ápr. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Ahogy elnézem a válaszokat, mindenki azt akarja csald meg. Ha úgy érzed meg tudnád, hogy attól nem éreznéd magad jelentéktelennek, akkor tedd azt. Nem is tudom 19 évesen minek maradsz vele, ha ilyenek a barátai. Ha gondolod, hogy szeretnél ismerkedni más pasikkal akiknek normálisak a haverjai írj rám. 23/F
2018. ápr. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a barátai alapján kell megítélni egy embert, én nagyon-nagyon szeretem, nem is ezzel van baj, az zavar, hogy nem tudom miért így viszonyulnak hozzám az emberek. Ő próbál bíztatni folyamatosan, de szinte csak ő az egyetlen ember, aki mellettem áll és ténylegesen ismer. A kérdés nem a kapcsolatunkról szól.
2018. ápr. 23. 07:51
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Szia én szívesen ismerkednék, barátkoznék :)

Írj nyugodtan

2018. ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, én is szívesen barátkoznék. Habár fiú vagyok és 18 éves, remélem nem gond :)
2018. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!